Montaż i wymiana zamków Gdańsk Przymorze Wielkie

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Przymorze Wielkie to zespół doświadczonych, doskonale wykwalifikowanych ślusarzy. Oferujemy Państwu szereg profesjonalnych usług ślusarskich, wśród których znajdują się montaż zamków oraz ich wymiana.

Zatrudniani przez nas ślusarze każdego dnia są wzywani do wymiany zamków, szczególnie tych,  które okazały się felerne. Klienci wzywają nas także wówczas, gdy konieczna jest wymiana starych, zużytych zamków na zupełnie nowe – zapewniające bezpieczeństwo. Zajmując się montowaniem zamków, nasi pracownicy dbają o bezpieczeństwo Klientów, dlatego do tej usługi wykorzystujemy produkty najwyższej klasy – zamki Gerda oraz zamki Dierre; są one uważane za najlepsze systemy antywłamaniowe na polskim rynku.

WARTO POSTAWIĆ NA SPRAWDZONYCH ŚLUSARZY

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Przymorze Wielkie zajmuje się także wykonywaniem takich usług, jak: awaryjne otwieranie mieszkań czy awaryjne otwieranie samochodów.
Usługi ślusarskie, którymi zajmujemy się każdego dnia wymagają od naszych ślusarzy precyzji oraz staranności; skrupulatnie wykonujemy zadania ślusarskie, dlatego na branżowym rynku jesteśmy najlepsi.

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Przymorze Wielkie jest dostępne dla Państwa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Naszym atutem jest szybkość reakcji na zgłoszenia awarii zamków. Już w kilkanaście minut po otrzymanym wezwaniu, nasi ślusarze przyjeżdżają pod wskazany przez Klienta adres. Polecamy się!

Zapraszamy!
Telefon: 506-492-420