Montaż i wymiana zamków Gdańsk Ujeścisko Łostowice

Pogotowie zamkowe Gdańsk Ujeścisko – Łostowice  każdego dnia, w tej dzielnicy miasta, realizuje usługę montażu zamków oraz ich wymiany. Nasi ślusarze to wykwalifikowani pracownicy, którzy do swojej pracy podchodzą z entuzjazmem i starannością;  na pierwszym miejscu stawiają dobro i bezpieczeństwo Klientów.

Dlatego podczas usługi montowania zamków Pogotowie zamkowe Gdańsk Ujeścisko – Łostowice zawsze wybiera zamki Gerda oraz zamki Dierre, które gwarantują Państwu pełne bezpieczeństwo oraz zadowolenie z użytkowania na wiele lat. Wymiana zamków oraz montaż zamków, w naszym wykonaniu zawsze przebiega solidnie i szybko.

WYMIANA ZAMKA W DRZWIACH TO ŻADEN PROBLEM

Jako pogotowie zamkowe posiadamy szeroką gamę profesjonalnych usług ślusarskich. Obok montażu i wymiany zamków wykonujemy również: awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów oraz naprawę zamków.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zamki lubią psuć się w nieoczekiwanych momentach życia naszych Klientów. Zatem nigdy nie wiadomo, kiedy konieczna będzie szybka pomoc ślusarza. Dlatego specjalnie dla Państwa dyżurujemy przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, włączając niedziele i wszystkie święta.

Zapraszamy!
Telefon: 506-492-420