Montaż i wymiana zamków Gdańsk 24h

Potrzebny montaż lub wymiana zamka na nowy? Zadzwoń do Pogotowia Zamkowego Gdańsk!

Z biegiem lat każdy zamontowany zamek, bez względu na markę i cenę zakupu, wymaga wymiany lub naprawy. Od tego jesteśmy my – Pogotowie zamkowe w Gdańsku. Oferujemy sprawny i szybki serwis ślusarski wykonany w sposób profesjonalny, rzetelny, bezpieczny. Zrealizujemy wymianę zamków każdego rodzaju, nawet w przypadku bardzo skomplikowanych mechanizmów. Podejmiemy się każdego zadania, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom.

Jesteśmy grupą wysoko wyspecjalizowanych ślusarzy, dla których pomoc przy awarii zamków to codzienność. Przyjedziemy, aby wykonać awaryjne otwieranie mieszkań, a także zajmiemy się naprawą lub wymianą zamków. Nasze usługi świadczymy w sposób kompleksowy!

Często klientom wydaje się, że przyjeżdżamy tylko wtedy, gdy potrzebne jest awaryjne otwieranie drzwi. Nic podobnego! Zajmujemy się także serwisem zamków, jak również ich konserwacją. Doradzamy, co należy robić, aby zamek działał prawidłowo jak najdłużej. Jeśli zajdzie taka potrzeba, przyjedziemy, aby przetestować zamontowany już zamek. Działamy tak, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie w swoich domach.

 

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

Montaż i wymiana zamków w drzwiach – zadanie dla profesjonalnych ślusarzy

Wybierając usługi ślusarskie zrealizowane przez Pogotowie zamkowe Gdańsk możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Nasi ślusarze podejmą się montażu i wymiany zamka każdego rodzaju, wszystkich producentów. Nasze szeregi zasila zespół ekspertów z wieloletnią wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, a realizację zadań ułatwia posiadane przez nich profesjonalne, nowoczesne wyposażenie w specjalistyczny sprzęt ślusarski. Montaż i wymiana zamków w drzwiach nie mają przed nami tajemnic!

Wymiany zamków dokonujemy zawsze w sposób bezpieczny, dbając o mienie klienta. Dokładamy również starań, aby mechanizm dobrany został do potrzeb i możliwości zamawiającego usługę. Nie musisz się również martwić o zakup urządzenia w sklepie, bowiem oferujemy zamki najwyższej klasy, renomowanych producentów. Z zamontowanymi przez nas zamkami mogą się Państwo czuć naprawdę bezpiecznie.

Nie tylko montaż zamków – usługi ślusarskie Gdańsk

Pogotowie zamkowe Gdańsk oferuje nie tylko profesjonalne, lecz również kompleksowe usługi ślusarskie. Wyspecjalizowaliśmy się w montażu i wymianie zamków w drzwiach, awaryjnym otwieraniu mieszkań, naprawie zamków. Możesz na nas liczyć również przy awaryjnym otwieraniu samochodów. Zawsze, gdy potrzebujesz pomocy ślusarza – dzwoń do Pogotowia Zamkowego Gdańsk! Numer telefonu: 506-492-420.

Zamów wymianę zamka w drzwiach

Zdarza się, że wzywani jesteśmy także do zamków w skrzynkach pocztowych czy w niewielkich gabarytach drzwiach skrzynek z pieniędzmi. Dla nas to żaden problem. Znamy się na wszystkich dostępnych na rynku zamkach. Co więcej w swojej ofercie posiadamy zamki znanych i cenionych marek, takich jak: Gerda, Keso czy Ikon. Nasi ślusarze posługują się najlepszym, najnowocześniejszym sprzętem, dzięki czemu praca przy montażu i wymianie zamków przebiega sprawnie.

Montaż i wymiana zamka dostępna 7 dni w tygodniu

Pogotowie zamkowe w Gdańsku działa przez cały tydzień. Wystarczy zadzwonić do nas pod numer 506-492-420. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Pracujemy także w niedziele i święta, ponieważ wiemy, że awarie zamków lubią zdarzać się w najmniej spodziewanych momentach. Nasi wysoko wyspecjalizowani ślusarze przyjadą i zadbają o Wasze bezpieczeństwo montując, wymieniając lub naprawiając zamek. Pomogą w każdej sytuacji, a wymianę i montaż zamków wykonają perfekcyjnie. Zadzwoń i sprawdź nasze usługi ślusarskie: 506-492-420.