Montaż i wymiana zamków Gdańsk Chełm

Każdy z nas chce czuć się bezpiecznie w swoim domu. Aby być w pełni chronionym, a także by nasze mienie było zabezpieczone w trakcie naszej nieobecności, należy zadbać o wysoką jakość zamków w drzwiach wejściowych oraz ich prawidłowy montaż. Pogotowie ślusarskie Gdańsk Chełm, lider wśród firm z branży ślusarskiej, oferuje profesjonalną usługę montowania zamków.
Zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym ślusarze to kompetentni specjaliści. Ich wiedza i doświadczenie stanowią gwarancję, że montaż i wymiana zamków zostaną zrealizowane bezbłędnie, a zamek będzie służył bezawaryjnie przez lata.

ZAKŁADAMY ZAMKI W DRZWIACH MIESZKAŃ

Wyposażenie naszych pracowników stanowią doskonałej jakości narzędzia ślusarskie, które pozwalają na wymianę zamków w precyzyjny, a jednocześnie szybki sposób. Co więcej, każdy z naszych pracowników posiada przy sobie zamki znanych producentów, takich jak Gerda, Mottura, Dierre, Salto czy Ikon, które możecie Państwo zakupić. Nasi specjaliści chętnie doradzą, który zamek wybrać, aby pasował do modelu drzwi i zapewniał optymalny poziom ochrony.

Współpracujemy nie tylko z osobami prywatnymi. Zajmujemy się wymianą zamków w biurach, hotelach, sieciach handlowych, instytucjach publicznych. Dwadzieścia lat istnienia na rynku zapewniło nam szerokie grono odbiorców usług. Każde zlecenie realizujemy z najwyższą starannością!

Pogotowie zamkowe Gdańsk Chełm świadczy również usługi:

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodu
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

SPECJALIŚCI OD ZAMKÓW

Ślusarz z Pogotowia ślusarskiego Gdańsk Chełm może przybyć do Państwa na wcześniej zaplanowaną wizytę lub natychmiast, gdy wymaga tego sytuacja i wymiana zamków potrzebna jest na już. Pracujemy 24h na dobę przez okrągły rok, zatem nie wahaj się i dzwoń do nas zawsze, gdy potrzebujesz profesjonalnej usługi ślusarskiej: 506-492-420!
Zapraszamy!
<