Usługi ślusarskie Gdańsk Chełm

Pogotowie zamkowe Gdańsk Chełm to firma działająca na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. W trakcie naszego istnienia zrealizowaliśmy tysiące zleceń ślusarskich, zdobywając szerokie grono zadowolonych klientów. Jesteśmy doceniani za profesjonalizm, wysoką jakość oraz bardzo szybki czas realizacji usług.
Nasza oferta jest stale aktualizowana, aby spełniała wszelkie oczekiwania klientów. Wśród usług ślusarskich, które oferujemy, znajdują się montaż, wymiana i naprawa zamków, awaryjne otwieranie drzwi oraz otwieranie samochodów. Oferujemy możliwość zakupu zamków znanych i cenionych producentów, takich jak Gerda, Mottura czy Dierre od naszych pracowników w trakcie realizacji zlecenia. Nasi klienci nie muszą się martwić o to, jaki zamek wybrać – zajmiemy się tym za nich!

WARTO STAWIAĆ NA SPRAWDZONYCH ŚLUSARZY

Ślusarz to zawód, którego wykonywanie wymaga wiedzy i wprawy. W Pogotowiu ślusarskim Gdańsk Chełm zatrudnieni są pracownicy, którzy posiadają doświadczenie zawodowe oraz niezbędne kwalifikacje. Praca w branży ślusarskiej wiąże się również z stałym aktualizowaniem informacji.  Właśnie dlatego każdy z naszych pracowników doskonali swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, zyskując wiedzę na temat nowości rynkowych. Wiedza ta stanowi podstawę do prawidłowej realizacji usług takich jak awaryjne otwieranie mieszkań czy aut zabezpieczonych nawet najbardziej nowoczesnymi zamkami.

Pogotowie zamkowe Gdańsk Chełm świadczy również usługi:

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodu
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

POMOCNI PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU

Pomoc ślusarska może być potrzebna w każdej chwili, a my nie chcemy zostawić nikogo bez wsparcia. W związku z tym pracujemy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Aby zgłosić się do nas wystarczy zadzwonić pod numer naszej infolinii: 506-492-420. Konsultanci chętnie przedstawią Państwu szczegółową ofertę, odpowiedzą na wszystkie pytania, a także umówią wizytę ślusarza.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami!