Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk

awaryjne otwieranie samochodu

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie? Zamów Awaryjne otwieranie samochodu

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie mogą przydarzyć się każdemu. Co wtedy? Polecamy, aby w takiej sytuacji zadzwonić do pogotowia zamkowego w Gdańsku. Nasi ślusarze codziennie wzywani są do wielu podobnych problemów na terenie Trójmiasta. W kilka chwil przyjedziemy, by w sposób bezinwazyjny otworzyć samochód.

Jeżeli mieszkasz w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie, to możesz być spokojny, gdyż zawsze do dyspozycji masz wykwalifikowanych ślusarzy. Telefon 506-492-420.

Awaryjne otwieranie samochodów – otworzymy każde auto

Specjalizując się w awaryjnym otwieraniu samochodów, poradzimy sobie z każdym zamkiem we wszystkich markach aut: Honda, Ford, Opel, Volkswagen, Citroen, Peugeot, BMW, Skoda, Mercedes, Fiat, Alfa, Audi, Seat, Suzuki, Renault, Kia, Hyundai oraz innych producentów.

Nie straszne nam są także marki modeli luksusowych tj. Lexus, Porsche, Ferrari, Lamborghini czy Bugatti. Dzwońcie do nas bez obaw, podczas otwierania zamka karoseria auta nie zostanie uszkodzona. Nasi ślusarze działają całkowicie bezinwazyjnie. Awaryjne otwieranie samochodu w Gdańsku warto powierzyć specjalistom z doświadczeniem.

Ile kosztuje awaryjne otwieranie aut w Gdańsku?

Pogotowie zamkowe stacjonuje w Gdańsku od pond 25 lat. Przez ten okres czasu nasi fachowcy wykonali tysiące różnych usług ślusarskich nabywając przy tym dużego doświadczenia w branży.

Usługa awaryjnego otwierania samochodu nie należy do prostych zadań, dlatego warto wiedzieć komu się powierza zlecenie. Koszt awaryjnego otwierania zależy od usługi jaką zamówi klient, lokalizacji w jakiej znajduje auto do otworzenia. Poniżej przedstawiamy cennik usługi otwierania drzwi w samochodzie.

Pogotowie zamkowe – usługiTrójmiasto
Awaryjne otwieranie samochodu bez podwójnego ryglowania170
Awaryjne otwieranie z podwójnym ryglowaniem170
Otwieranie najnowszych samochodów z podwójnym ryglowaniem170
Awaryjne otwieranie auta z uszkodzonym zamkiem170
Na terenie Trójmiasta koszt dojazdu gratis. Poza Trójmiastem dojazd liczony z miejsca siedziby firmy za każdy kilometr w dwie strony1,50 zł
CENY OBOWIĄZUJĄ6-20

Problem z zamkiem samochodu? Zadzwoń do nas!

Jeśli pojawi się jakikolwiek problem z zamkiem samochodu – i to każdej marki – w jego rozwiązaniu pomogą ślusarze z Pogotowia zamkowego w Gdańsku. Przyjadą na miejsce zgłoszenia i wykonają awaryjne otwieranie samochodów. Dla nas to żaden problem. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i kompetencje zawodowe i dlatego otwieranie aut oraz otwieranie pojazdów każdej marki nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.

Jeśli zostawiłeś we wnętrzu samochodu kluczyk, zadzwoń do nas, a na pewno zjawimy się, by pomóc w kłopotliwej sprawie. Otwieranie samochodów jest naszą specjalnością. Ślusarze Pogotowia zamkowego w Gdańsku tak wykonają pracę, że na karoserii samochodu nie pozostanie najmniejszy ślad. Żaden zamek nie ma dla nas tajemnic! Otwieranie zamków samochodu wymaga wyspecjalizowanej wiedzy, a taką posiadają ślusarze zatrudniani przez nas. Jesteśmy fachowcami, dla których tego typu prace to codzienność. Zajmujemy się, niemal każdego dnia, otwieraniem zamków samochodowych. Sprawdź nasze umiejętności.

Awaryjne otwieranie 7 dni w tygodniu – wezwij pomoc

Najważniejsze jest zadowolenie naszych Klientów. Na rynku działamy od ponad 25 lat i zatrudniamy tylko najlepszych fachowców. Co ważne, nasi ślusarze znają się na wszystkich typach zamków oraz zajmują się awaryjnym otwieraniem drzwi każdego typu. Z równą starannością awaryjnie otwieramy mieszkania oraz zajmujemy się montażem i wymianą zamków w drzwiach domów i mieszkań.

Przyjedziemy również, by awaryjnie otworzyć drzwi domu czy małej kasetki na pieniądze. Na równi traktujemy każde zgłoszenie awarii. Ważne jest i to, że przyjedziemy do awarii o każdej porze dnia i nocy. Pracujemy bowiem dla Was przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta.

Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie? Potrzebujesz pomocy?  Możesz wezwać najlepszych ślusarzy w Trójmieście. Nasz telefon jest zawsze do Twojej dyspozycji 506-492-420.