Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk

awaryjne otwieranie samochodu

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie? Zamów awaryjne otwieranie samochodu

Zatrzaśnięcie kluczyków w aucie, drzwi samochodu czy zgubienie kluczyków to sytuacje, które mogą przydarzyć się każdemu. Co wtedy zrobić? W takiej sytuacji należy zadzwonić do Pogotowia zamkowego w Gdańsku zlecając awaryjne otwieranie drzwi w samochodzie! Nasi ślusarze codziennie wzywani są do wielu podobnych problemów na terenie Trójmiasta, udzielając pomocy w sprawny i skuteczny sposób. W kilka chwil przyjedziemy, by w sposób bezinwazyjny i bezpieczny otworzyć Twój samochód.

Jeżeli mieszkasz w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie, to możesz być spokojny, gdyż zawsze do dyspozycji masz wykwalifikowanych ślusarzy. Zamów profesjonalne awaryjne otwieranie samochodu dzwoniąc pod numer telefonu 506-492-420

Awaryjne otwieranie samochodów – otworzymy każde auto!

Pogotowie zamkowe specjalizujące się w awaryjnym otwieraniu samochodu to zespół doświadczonych ślusarzy, którzy od lat wykonuje zlecenia na rzecz klientów z Gdańska i okolic. Dzięki naszemu doświadczeniu i zdobytym umiejętnościom, a także specjalistycznym narzędziom możemy otworzyć auto każdej klasy, wszystkich marek. Dbamy jednak o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego zawsze sprawdzamy, kto jest właścicielem danego pojazdu.

Specjalizując się w awaryjnym otwieraniu samochodów, poradzimy sobie z każdym zamkiem we wszystkich markach aut: Honda, Ford, Opel, Volkswagen, Citroen, Peugeot, BMW, Skoda, Mercedes, Fiat, Alfa, Audi, Seat, Suzuki, Renault, Kia, Hyundai oraz innych producentów. Nie straszne nam są także marki modeli luksusowych tj. Lexus, Porsche, Ferrari, Lamborghini czy Bugatti. 

Dzwońcie do nas bez obaw o swoje auto – podczas otwierania zamka karoseria auta nie zostanie uszkodzona. Nasi ślusarze działają całkowicie bezinwazyjnie. Awaryjne otwieranie samochodu w Gdańsku warto powierzyć specjalistom z doświadczeniem, którzy nie dokonają żadnych uszkodzeń w zamku czy drzwiach samochodu. Możesz nam zaufać!

Maria Megger
Maria Megger
2022-08-30
Usługa wykonana sprawnie, szybko, dobrze i po przystępnej cenie. Rano telefon, po południu zamek w drzwiach mieszkania zamontowany. Pan Łukasz serwisant, bardzo kompetentny, słowny i niezwykle sympatyczny. Po wykonaniu pracy, bardzo ciekawie opowiedział o postępie technologicznym i innowacyjnych rozwiązaniach w dziedzinie ochrony i zabezpieczania mienia. Bardzo polecam tę firmę.
spoleczny83
spoleczny83
2022-08-21
Wszystko wykonane zgodnie ze sztuką. Fachowa pomoc ze strony Pana Łukasza Gruba.
Łukasz Tafliński
Łukasz Tafliński
2022-08-21
Pan Łukasz wykonał usługę otwarcia auta z zatrzaśniętymi kluczykami w bagażniku szybko i fachowo. Cena za usluge również rozsądna także polecam
A
A
2022-08-03
Pan Łukasz super sprawnie wymienił zamek, był miły i konkretny. Tak trzymać! Polecam.
Karol Błaszczak
Karol Błaszczak
2022-08-02
Usługa wymiany zamka w drzwiach wykonana sprawnie, szybko, bez zastrzeżeń. Do tego Pan Łukasz służył garścią informacji i dobrych praktyk. Polecam.
Bartosz Mielczarek
Bartosz Mielczarek
2021-04-14
Rewelacja. Serdecznie polecam.
Geoffrey Nemo
Geoffrey Nemo
2020-10-08
Polecam: szybka i fachowa obsługa, cena niewygórowana za tak szybkie otwarcie auta – kluczyk w bagażniku, moment nieuwagi i klapa zamknięta, krótki telefon, fachowiec raz-dwa podjechał, otworzył samochód bez zniszczeń i wybawił mnie z kłopotu (dziękuję!) – numer zapisany w telefonie .

Ile kosztuje awaryjne otwieranie aut w Gdańsku?

Pogotowie zamkowe działa w Gdańsku i okolicach od pond 25 lat. Przez ten okres czasu nasi fachowcy wykonali tysiące różnych usług ślusarskich nabywając przy tym dużego doświadczenia w branży. Usługa awaryjnego otwierania samochodu nie należy do prostych zadań, dlatego warto wiedzieć komu się powierza zlecenie. W przeciwnym razie możemy narazić się na jeszcze wyższe wydatki np. związane z porysowaną karoserią.

Koszt awaryjnego otwierania zależy od rodzaju usługi, jaką zamówi klient, lokalizacji, w jakiej znajduje auto do otworzenia, a także stopnia skomplikowania prac. Poniżej przedstawiamy cennik usługi otwierania drzwi w samochodzie.

Pogotowie zamkowe – usługi Trójmiasto
Awaryjne otwieranie samochodu bez podwójnego ryglowania 170
Awaryjne otwieranie z podwójnym ryglowaniem 170
Otwieranie najnowszych samochodów z podwójnym ryglowaniem 170
Awaryjne otwieranie auta z uszkodzonym zamkiem 170
Na terenie Trójmiasta koszt dojazdu gratis. Poza Trójmiastem dojazd liczony z miejsca siedziby firmy za każdy kilometr w dwie strony 1,50 zł
CENY OBOWIĄZUJĄ 6-20

Problem z zamkiem samochodu? Zadzwoń do nas!

Jeśli pojawi się jakikolwiek problem z zamkiem samochodu – i to każdej marki – w jego rozwiązaniu pomogą ślusarze z Pogotowia zamkowego Gdańsk. Przyjadą na miejsce zgłoszenia i wykonają awaryjne otwieranie samochodów. Dla nas to żaden problem! Stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe, dlatego otwieranie aut oraz otwieranie pojazdów każdej marki nie sprawia nam kłopotów. Żaden zamek samochodowy nie ma dla nas tajemnic.

Jeśli zostawiłeś we wnętrzu samochodu kluczyk, zadzwoń do nas, a na pewno zjawimy się, by pomóc w kłopotliwej sprawie. Otwieranie samochodów jest naszą specjalnością. Ślusarze Pogotowia zamkowego w Gdańsku tak wykonają pracę, że na karoserii samochodu nie pozostanie najmniejszy ślad.

Warto wiedzieć, że otwieranie zamków samochodu wymaga wyspecjalizowanej wiedzy, a taką posiadają ślusarze przez nas zatrudniani. Jesteśmy fachowcami, dla których tego typu prace to codzienność. Zajmujemy się, niemal każdego dnia, otwieraniem zamków samochodowych. Sprawdź nasze umiejętności – skorzystaj z naszej pomocy!

Awaryjne otwieranie 7 dni w tygodniu – wezwij pomoc

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców. Nasi ślusarze znają się na wszystkich typach zamków oraz zajmują się awaryjnym otwieraniem drzwi każdego rodzaju. Z równą starannością awaryjnie otwieramy mieszkania, jak zajmujemy się montażem i wymianą zamków w drzwiach domów i mieszkań. Przyjedziemy zarówno, by awaryjnie otworzyć drzwi, jak i kasetki na pieniądze. Na równi traktujemy każde zgłoszenie awarii.

Dla naszych klientów dostępni jesteśmy przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie? Potrzebujesz pomocy? Wezwij Pogotowie Zamkowe – najlepszych ślusarzy w Trójmieście. Nasz telefon jest do Twojej dyspozycji 506-492-420.