Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Orunia św. Wojciech Lipce

Pogotowie zamkowe Gdańsk Orunia – Św. Wojciech – Lipce usługę awaryjnego otwierania samochodów wykonuje w sytuacji, gdy Klient zatrzaśnie kluczyki do pojazdu w jego wnętrzu lub gdy zamek zatrzaśnie się samoistnie. Otwieranie aut jest usługą, którą nasi ślusarze realizują bezinwazyjnie tak, aby nie narazić naszych Klientów na jakiekolwiek szkody związane z powierzoną usługą.

ŚWIADCZYMY TAKŻE INNE USŁUGI

Awaryjne otwieranie samochodów nie jest jedyną usługą prowadzonego przez nas Pogotowia zamkowego. Każdego dnia zajmujemy się realizacją takich usług ślusarskich, jak: awaryjne otwieranie mieszkań, czy montaż i wymiana zamków. Ponadto w naszej bogatej ofercie realizowanych zleceń znajdują się także naprawa zamków oraz serwis zamków Dierre i serwis Gerda.

DOSTĘPNI 7 DNI W TYG.

Pogotowie zamkowe Gdańsk Orunia – Św. Wojciech – Lipce pracuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, włączając niedziele i wszystkie święta. Wszystko po to, by móc służyć Państwu pomocą o każdej porze dnia i nocy.
Staramy się jak najszybciej odpowiadać na zgłoszenia awarii, dlatego już w kilka chwil po otrzymanym wezwaniu, pojawiamy się pod adresem wskazanym przez Klienta.

Zapraszamy!
Telefon: 506-492-420