Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Przeróbka

Pogotowie samochodowe Gdańsk – Przeróbka oferuje Państwu szeroki wachlarz profesjonalnych usług ślusarskich. Jedną z nich jest awaryjne otwieranie samochodów. Awaryjne otwieranie aut wykonujemy w przypadkach, kiedy Klient zatrzaśnie kluczyki wewnątrz pojazdu i niemożliwe jest swobodne otwarcie samochodu.
Nasi ślusarze to specjaliści od otwierania aut, ale doskonale, szybko i bezinwazyjnie wykonujemy także awaryjne otwieranie mieszkań.
Pogotowie zamkowe Gdańsk – Przeróbka prowadzi również serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda. Produkty tych marek uważane są za najlepsze systemy antywłamaniowe na polskim rynku.

DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO

Zajmujemy się również naprawą zamków – także ta usługa, w naszym wykonaniu, zawsze przebiega sprawnie, solidnie  oraz bezinwazyjnie.
Montaż zamków i wymiana zamków to prace, jakie znajdują się na liście oferowanych przez nas usług.

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Przeróbka cechuje szybki czas reakcji. Już w kilka chwil po otrzymanym od Klienta zgłoszeniu awarii zamka, zjawiamy się pod wskazanym adresem. Jesteśmy szybcy w działaniu i w pełni dyspozycyjni – pracujemy 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy!
Telefon: 506-492-420