Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Wzgórze Mickiewicza

Awaryjne otwieranie samochodów jest usługą, którą Pogotowie zamkowe Gdańsk – Wzgórze Mickiewicza wykonuje wielokrotnie każdego dnia. Nasi ślusarze są wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, którzy usługę awaryjnego otwierania aut realizują bezinwazyjnie, zawsze, kiedy kluczyki do pojazdu zostają zatrzaśnięte w jego wnętrzu.
Otwieranie aut to tylko jedna z wielu usług, które oferujemy Państwu podczas codziennej pracy. Wykonujemy również awaryjne otwieranie mieszkań.

OTWIERAMY KAŻDE AUTO – SZYBKO I BEZINWAZYJNIE

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Wzgórze Mickiewicza zajmuje się również montażem zamków, wymianą zamków oraz naprawą zamków. Prowadzimy także serwis zamków Dierre i serwis Gerda, które naszym zdaniem gwarantują bezpieczeństwo Państwa mieszkań, domów oraz biur.
Pogotowie zamkowe Gdańsk – Wzgórze Mickiewicza pracuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Na wszystkie zgłoszenia awarii zamków staramy się odpowiadać w jak najkrótszym czasie, dlatego też już w kilkanaście minut po przyjęciu zlecenia, zjawiamy się we wskazanym przez Klienta miejscu.

Zapraszamy!
Telefon: 506-492-420