Montaż i wymiana zamków Gdańsk Wzgórze Mickiewicza

Montaż zamków oraz ich wymiana to usługi ślusarskie, które Pogotowie zamkowe Gdańsk – Wzgórze Mickiewicza oferuje Państwu podczas codziennego wykonywania obowiązków zawodowych. Nasi ślusarze to wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy podczas prac ślusarskich, w tym wymian zamków i ich montażu, wykorzystują zdobytą wiedzę i doświadczenie zawodowe. Montowanie zamków zawsze wykonujemy precyzyjnie i  starannie; używamy zamków Gerda oraz zamków Dierre, które gwarantują naszym Klientom wysoki poziom bezpieczeństwa.

RÓWNIEŻ WYKONUJEMY AWARYJNE OTWIERANIE

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Wzgórze Mickiewicza w swojej ofercie posiada szereg usług ślusarskich – zajmujemy się awaryjnym otwieraniem drzwi, awaryjnym otwieraniem samochodów oraz naprawiamy zepsute i felerne zamki.
Nasze Pogotowie zamkowe Gdańsk – Wzgórze Mickiewicza działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, zatem mogą mieć Państwo pewność, że o każdej porze dnia i nocy przyjmiemy zlecenie. Ponadto zareagujemy na wezwanie niemal natychmiast i już po kilkunastu minutach nasi ślusarze pojawią się w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Zapraszamy!
Telefon: 506-492-420