Montaż i wymiana zamków Gdańsk Brętowo

Zamek w drzwiach domu pełni niezwykle ważną funkcję. Jego zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom oraz ochrona ich majątku przed niepowołanymi osobami. Jeśli zależy Ci na zabezpieczeniu swojego mieszkania, domu czy firmy w najlepszy sposób, skorzystaj z usługi montażu i wymiany zamków w wykonaniu Pogotowia zamkowego Gdańsk Brętowo – lidera w branży ślusarskiej w Polsce.

Na polskim rynku nasza firma istnieje już od ponad dwudziestu lat. Cieszymy się zaufaniem klientów i doskonałą opinią, bowiem każde zlecenie zakładania zamków w drzwiach wejściowych wykonujemy z dbałością o precyzję, a jednocześnie sprawnie i szybko. Z usługi montażu zamków zrealizowanego przez naszą firmę korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje. Niezależnie od wielkości zlecenia wszyscy klienci są zadowoleni z naszych usług, bowiem są one wykonane najlepiej, jak to tylko możliwe.

CODZIENNIE SIĘ DOSKONALIMY I POWIĘKSZAMY SWOJĄ WIEDZĘ

Sukces naszej firmy zawdzięczamy przede wszystkim pracownikom, którzy poprzez swoją codzienną, doskonałą pracę sprawiają, że wciąż pozyskujemy nowe zlecenia i poszerzamy obszar działania. Podejmujemy współpracę z kompetentnymi, doświadczonymi ślusarzami, którzy dodatkowo wciąż doskonalą swoje umiejętności w trakcie branżowych szkoleń. Poszerzanie kompetencji sprawia, że pracownicy Pogotowia ślusarskiego Gdańsk Brętowo bez problemu potrafią wykonać montaż zamka każdego rodzaju. Posiadasz unikatowy zamek lub bardzo zaawansowany technologicznie? Poradzimy sobie z jego zakładaniem!


Pogotowie zamkowe Gdańsk Brętowo świadczy również usługi:

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodu
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

SPRZEDAJEMY I MONTUJEMY ZAMKI WSZYSTKICH PRODUCENTÓW

Istotną kwestią w naszej pracy jest wygoda naszych klientów. Właśnie dlatego  oferujemy możliwość zakupu zamków od naszych pracowników. W ofercie mamy zamki najlepszych producentów, takich jak Gerda, Mottura, Ikon, Salto czy Dierre. Nasi ślusarze z chęcią doradzą Państwu, jaki model wybrać, aby pasował do drzwi wejściowych.
Kolejnym udogodnieniem dla Państwa jest nasz czas pracy – jesteśmy czynni całodobowo, a na zgłoszenie reagujemy natychmiast. Przyjedziemy i wykonamy wymianę zamków o dowolnie wybranej porze.
Zadzwoń i zamów już teraz montowanie zamków przez najlepszych specjalistów w Gdańsku: 506-492-420!