Naprawa zamków Gdańsk Brętowo

Zamek w drzwiach wejściowych domu, mieszkania czy biura pełni ważną rolę – ma chronić przed niepożądanymi osobami, zabezpieczać majątek osób lub firm. Jednakże jak każda rzecz ma on swoją żywotność. Właśnie dlatego, gdy tylko zauważysz pierwsze oznaki zużycia mechanizmu – trudność w otwieraniu, zacinanie się lub gdy zamek ma już swoje lata, warto skorzystać ze specjalistycznej usługi, jaką jest naprawianie zamków.

Aby prawidłowo wykonać naprawę zamków niezbędne jest posiadanie  kompetencji w tym obszarze. Nasza firma zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiadających niezbędne doświadczenie zawodowe i wiedzę. Doskonała znajomość działania mechanizmów zamkowych sprawia, że ślusarze z Pogotowia zamkowego Gdańsk Brętowo poradzą sobie z naprawą każdego zamka!

NAPRAWIAMY ZAMKI W DRZWIACH MIESZKAŃ

Podejmiemy się naprawy zamków wszelkiego rodzaju. Realizujemy serwis zamków znanych producentów, takich jak Gerda, Mottura, Ikon, Salto czy Dierre, jak również mniej popularnych oraz unikatowych mechanizmów. Żaden zamek nie ma dla nas tajemnic!
Jednym z naszych priorytetowych celów jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym klientom w ich domach. Jeśli nie mamy pewności, że zamek po naprawie będzie działał w 100% sprawnie, proponujemy inną usługę – wymianę zamków. Jesteśmy przygotowani do jej realizacji w każdej chwili.


Pogotowie zamkowe Gdańsk Brętowo świadczy również usługi:

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodu
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

DOSTOSUJEMY SIĘ DO TWOJEGO CZASU

Na zgłoszenie w celu wykonania naprawy zamków przybędziemy natychmiastowo lub na umówioną godzinę, w zależności o Państwa preferencji. Dostosowujemy się do możliwości czasowych naszych klientów. Jesteśmy firmą, która pełni całodobowy dyżur, zatem nawet wtedy, gdy usługa ślusarska potrzebna jest w środku nocy lub w weekend, możesz wezwać nas na pomoc!
Nie czekaj na awarię zamka i już dziś skorzystaj z profesjonalnego serwisu zamków oferowanego przez Pogotowie ślusarskie Gdańsk Brętowo! Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą całodobową infolinię: 506-492-420!