Naprawa zamków Gdańsk Przymorze Wielkie

Naprawa zamków to jedna z wielu profesjonalnych usług, którą każdego dnia ślusarze z Pogotowia zamkowego Gdańsk – Przymorze Wielkie wykonują dla swoich Klientów. Naprawianie zamków realizowane przez naszych pracowników zawsze przebiega szybko, sprawnie i bezinwazyjnie. Powierzone nam zadania wykonujemy tak, by Klienci byli zadowoleni i z całym przekonaniem mogli nas polecać swoim znajomym i rodzinom.

SERWIS ZAMKÓW GERDA I DIERRE

Inne usługi ślusarskie, które wykonuje prowadzone przez nas Pogotowie zamkowe Gdańsk – Przymorze Wielkie, to między innymi: montaż zamków oraz wymiana zamków. Nasi ślusarze codziennie wzywani są również do awaryjnego otwierania mieszkań oraz awaryjnego otwierania samochodów.

Jako Pogotowie zamkowe Gdańsk – Przymorze Wielkie prowadzimy serwis zamków, które naszym zdaniem, gwarantują Państwu pełne bezpieczeństwo; urządzenia zabezpieczające mienie marek Gerda i Dierre są jednymi z najlepszych systemów antywłamaniowych dostępnych na rodzimym rynku. W Gdańsku prowadzimy profesjonalny serwis zamków Gerda i serwis zamków Dierre.
Pogotowie zamkowe Gdańsk – Przymorze Wielkie czynne jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu – zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że nigdy nie można przewidzieć kiedy nasza pomoc będzie Państwu potrzebna.

Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 506-492-420