Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Przymorze Wielkie

Awaryjne otwieranie drzwi jest usługą ślusarską, którą Pogotowie zamkowe Gdańsk – Przymorze Wielkie wykonuje w tej dzielnicy miasta każdego dnia. Usługę tę zawsze realizujemy bezinwazyjnie – na stolarce drzwiowej, po wykonanym zleceniu, nie znajdą Państwo najmniejszej rysy czy zadrapania. Każdy ślusarz zatrudniony w naszym pogotowiu posługuje się narzędziami najnowszej generacji, które umożliwiają bezinwazyjną, precyzyjną pracę.

OTWIERANIE ZAMKÓW TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Otwieranie zamków to tylko jedna z wielu usług, które wykonuje nasze pogotowie zamkowe Gdańsk – Przymorze Wielkie. W naszej ofercie znajdą Państwo również awaryjne otwieranie samochodów, które także realizujemy całkowicie bezinwazyjnie.
Każdego dnia zajmujemy się również montażem zamków oraz wymianą zamków. Nasi ślusarze są świetnie wykwalifikowanymi fachowcami – zatem naprawa zamków nie stanowi dla nich najmniejszego problemu.

WARTO WSTAWIAĆ NA DOŚWIADCZENIE

W ramach naszych usług prowadzimy serwis zamków Dierre i zamków Gerda. Zamki tych marek są uważane za najlepsze systemy antywłamaniowe dostępne na polskim rynku –polecamy je Państwu.
Pogotowie zamkowe Gdańsk – Przymorze Wielkie działa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dyżurujemy również w niedziele i wszystkie święta.

Zapraszamy!
Telefon: 506-492-420