Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Matarnia

Zamek w Twoich drzwiach się zaciął a może zatrzasnąłeś przez nieuwagę drzwiczki w samochodzie? Spieszysz się i nie wiesz co zrobić? Wezwij Pogotowie zamkowe Gdańsk – Matarnia, a Twoje problemy szybko się rozwiążą.

Nasza firma specjalizuje się w usłudze, jaką jest awaryjne otwieranie drzwi – zewnętrznych, wewnętrznych, mieszkalnych i biurowych. Awaryjne otwieranie mieszkań w naszym wydaniu oznacza szybkość i precyzję działania.  Co ważne, jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu!

BŁYSKAWICZNIE OTWORZYMY ZAMEK W DRZWIACH

Ślusarz z Pogotowia zamkowego Gdańsk – Matarnia nie tylko błyskawicznie zjawia się na miejscu usterki, ale równie szybko radzi sobie z zastałą sytuacją. Otwieranie zamków – czy to nowoczesnych czy tradycyjnych, nie stanowi dla niego żadnej różnicy. Jest to fachowiec, który posiada nie tylko doskonałe umiejętności, ale również sprawdzone i nowoczesne narzędzia. Dlatego, w naszej ofercie znajdziesz nie tylko montaż zamków. My prowadzimy też całodobowy i pogwarancyjny serwis zamków Dierre i zamków Gerda.

 
W zakres tej usługi wchodzą:
– konserwacja,
wymiana zamków lub ich części,
naprawa zamków.

Nasze Pogotowie zamkowe z gdańskiej dzielnicy Matarnia świadczy też usługi w zakresie awaryjnego otwierania samochodów metodą bezinwazyjną i bez kluczyków.
Kontakt – 506-492-420