Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Wrzeszcz Górny

Awaryjne otwieranie drzwi jest jedną z wielu usług, które Pogotowie zamkowe Gdańsk –  Wrzeszcz Górny wykonuje dla Państwa każdego dnia. Awaryjne otwieranie mieszkań realizowane jest w przypadku, gdy drzwi domu zostaną zatrzaśnięte i nie ma innej możliwości dostania się do wnętrza pomieszczenia. Otwieranie drzwi, tak jak i inne usługi, nasi ślusarze wykonują bezinwazyjnie, wykazując się ogromną precyzją oraz starannością.

KOMPLEKSOWE USŁUGI ŚLUSARSKIE

 
Pogotowie zamkowe Gdańsk – Wrzeszcz Górny wykonuje również szereg prac ślusarskich, wśród których znajdują się: awaryjne otwieranie samochodów, montaż zamków, wymiana zamków, naprawa zamków. Ponadto, prowadzimy serwis zamków Dierre i zamków Gerda; urządzenia zamkowe tych marek gwarantują naszym Klientom bezpieczeństwo oraz zadowolenie z użytkowania na wiele kolejnych lat.

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Wrzeszcz Górny działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.
Na wezwania Klientów zawsze staramy się reagować natychmiast i już w kilka chwil po telefonie od Państwa pojawiamy się pod wskazanym adresem.

Zapraszamy!
Telefon: 506-492-420