Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Zaspa Rozstaje

Awaryjne otwieranie drzwi to jedna z wielu usług wykonywanych przez Pogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Rozstaje. Usługę awaryjnego otwierania mieszkań realizujemy, gdy drzwi zostają zatrzaśnięte a Klient nie ma możliwości dostania się do wnętrza pomieszczenia. Otwieranie zamków wykonywane przez ślusarzy zatrudnionych w naszym Pogotowiu zamkowym zawsze przebiega bezinwazyjnie.

SZEROKI ZAKRES USŁUG ŚLUSARSKICH

Otwieranie drzwi nie jest jedyną usługą, którą Pogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Rozstaje wykonuje dla swoich Klientów. Wśród szeregu usług ślusarskich, jakich podejmujemy się w tej części miasta każdego dnia, znajduje się popularny montaż i wymiana zamków oraz tradycyjna usługa związana z naprawą zamków. Coraz więcej Klientów zainteresowanych jest także serwisem zamków Dierre i zamków Gerda. W naszej bogatej ofercie znajdą także Państwo awaryjne otwieranie samochodów, które jest niezbędne przy bezinwazyjnym otwieraniu zatrzaśniętego pojazdu.

Pogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Rozstaje pracuje dla Państwa 7 dni tygodniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać nasze usługi o każdej porze dnia i nocy, co wpływa na poziom zadowolenie naszych klientów.

Zapraszamy!
Telefon: 506-492-420