Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Przymorze Małe

Awaryjne otwieranie drzwi jest usługą wykonywaną przez Pogotowie zamkowe Gdańsk -Przymorze Małe w sytuacjach, kiedy Klient zatrzaśnie klucze wewnątrz pomieszczenia. Usługa awaryjnego otwierania mieszkań czy drzwi oraz innych pomieszczeń jest realizowana  przez naszych ślusarzy bezinwazyjnie. My nie podrażamy kosztów zlecenia, a realizując usługę posługujemy się wyłącznie najnowszymi narzędziami, które pozwalają nam na bezszkodową pracę.
Otwieranie zamków jest jedną z wielu usług realizowanych przez Pogotowie zamkowe Gdańsk – Przymorze Małe. Każdego dnia realizujemy dla naszych Klientów awaryjne otwieranie samochodów; także ta usługa przebiega całkowicie bezinwazyjnie.

ZAWSZE GOTOWI NA TWOJE ZLECENIE

Prowadzimy serwis zamków Dierre i zamków Gerda; produkty tych marek uważane są za najlepsze systemy antywłamaniowe dostępne na polskim rynku.
Na liście wykonywanych przez nas usług znajdą Państwo również montaż zamków oraz  wymianę zamków. W przypadku naprawy zamków jesteśmy równie niezawodni. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług ślusarskich.
Pogotowie zamkowe Gdańsk – Przymorze Małe działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, pracujemy także w niedziele i wszystkie święta.

Zapraszamy!
Telefon: 506-492-420