Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Stogi

Jedną z szeregu profesjonalnych usług wykonywanych przez Pogotowie zamkowe Gdańsk – Stogi jest awaryjne otwieranie drzwi. Polega ono na bezinwazyjnym otwarciu zamka, który został zatrzaśnięty. Awaryjne otwieranie mieszkań oraz drzwi do innych pomieszczeń wykonujemy w sytuacji, kiedy Klient zatrzaśnie klucze w środku danego pomieszczenia bądź gdy zamek zatrzaśnie się samoistnie. Otwieranie zamków, które jest realizowane przez ślusarzy z naszego pogotowia zamkowego, zawsze przebiega sprawnie i niezwykle skutecznie.

ŚLUSARZE NIE TYLKO OD OTWIERANIA AWARYJNEGO

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Stogi każdego dnia wzywane jest do takich prac ślusarskich, jak awaryjne otwieranie samochodów. Także tę usługę realizujemy z najwyższą precyzją i starannością, a co najważniejsze – całkowicie bezinwazyjnie.
Ponadto, wykonujemy usługi montażu zamków oraz wymiany zamków.

DOSTĘPNI 7 DNI W TYGODNIU

Prowadzone przez nas pogotowie ślusarskie działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Podejmujemy się napraw zamków. Śmiało można stwierdzić, iż naprawa zamków w naszym wykonaniu zawsze przebiega sprawnie, precyzyjnie i niezwykle szybko.
Jako Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Stogi prowadzimy serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda. Produkty tych firm uważane są za najlepsze na polskim rynku. Polecamy je Państwu.
 
Zapraszamy!
Telefon: 506-492-420