Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Strzyża

Awaryjne otwieranie drzwi to jedna z wielu profesjonalnych usług ślusarskich znajdujących się w ofercie Pogotowia zamkowego Gdańsk – Strzyża. Awaryjne otwieranie mieszkań oraz drzwi do innych pomieszczeń, w tym biurowych, nasi ślusarze zawsze wykonują bezinwazyjnie, nie narażając Klientów na jakiekolwiek szkody związane z naszą działalnością. Otwieranie zamków wykonujemy w przypadku, kiedy Klient zatrzaśnie klucze wewnątrz pomieszczenia lub gdy zamek zatrzaśnie się samoistnie.
Codziennie w tej części Gdańska przeprowadzamy awaryjne otwieranie samochodów, które również przebiega bezinwazyjnie. My nie podrażamy kosztów zlecenia. Posiadamy wiedzę i doświadczenie ślusarskie, które wykorzystujemy podczas codziennej pracy.

ZAJMUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ WYMIANĄ ZAMKÓW W DRZWIACH

Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Strzyża ma w swojej ofercie również takie usługi, jak: montaż i wymiana zamków. Dzięki ciągłemu dokształcaniu się naszych ślusarzy, naprawa zamków, czy też ich montowanie nie stanowią dla nich żadnego problemu, niezależnie od tego z jakim rodzajem oraz typem zamka muszą się zmierzyć. Dodatkowo, Pogotowie zamkowe Gdańsk Strzyża prowadzi serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda.

Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 506-492-420