Montaż i wymiana zamków Gdańsk Strzyża

Montaż zamków oraz ich wymiana to wybrane usługi ślusarskie realizowane przez Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Strzyża. Nasi ślusarze są wykwalifikowanymi pracownikami, którzy na co dzień zajmują się wymianą zamków oraz ich montażem. Dzięki odpowiedniemu wykształceniu oraz ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności i zdobywaniu wiedzy, dokładnie wiemy jakie zamki zagwarantują naszym Klientom bezpieczeństwo. Dlatego, kiedy wykonujemy montowanie zamków, wykorzystujemy zamki Gerda oraz zamki Dierre, które w wysokim stopniu zapewnią bezpieczeństwo Państwa mienia.

POGOTOWIE ZAMKOWE OD WYMIANY ZAMKÓW

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Strzyża zajmuje się również awaryjnym otwieraniem mieszkań oraz awaryjnym otwieraniem samochodów. Te usługi zawsze realizujemy bezinwazyjnie – wszystko po to, aby nie narażać Klientów na jakiekolwiek szkody związane z naszą działalnością.
Jesteśmy dostępni całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Pogotowie zamkowe Gdańsk – Strzyża dba o swoich Klientów i dlatego chcemy zapewnić Państwu całodobowy dostęp do naszych usług, niezależnie czy jest to dzień powszedni czy weekend.

Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 506-492-420