Montaż i wymiana zamków Gdańsk Stogi

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Stogi każdego dnia wzywane jest do montażu zamków oraz ich wymiany. Nasi ślusarze to wykwalifikowani pracownicy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Dzięki ciągłemu dokształcaniu, wymiana zamków w naszym wykonaniu, przebiega sprawnie, szybko i solidnie. Podczas montowania zamków kierujemy się zasadą, że od tego w jaki sposób zamek zostanie zamontowany, zależy bezpieczeństwo naszych Klientów. Podczas pracy korzystamy z najlepszych urządzeń zabezpieczających mienie – są nimi zamki Dierre oraz zamki Gerda, które dają Państwu największą gwarancję bezpieczeństwa.

WYKONUJEMY RÓŻNE USŁUGI ŚLUSARSKIE

Inne usługi ślusarskie wykonywane przez Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Stogi, to między innymi: awaryjne otwieranie zamków oraz awaryjne otwieranie samochodów. Realizujemy  również naprawę zamków i prowadzimy serwis wysokiej klasy systemów antywłamaniowych marek Dierre i Gerda.
Atutem Pogotowia zamkowego Gdańsk – Stogi jest całodobowa dyspozycyjność; pracujemy 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc Państwu w skutecznym usuwaniu awarii zamków o każdej porze dnia i nocy.

Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 506-492-420