Montaż i wymiana zamków Gdańsk Krakowiec Górki Zachodnie

Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Krakowiec – Górki Zachodnie każdego dnia wykonuje usługi montażu zamków oraz wymiany zamków. Nasi ślusarze są wykwalifikowanymi pracownikami, którzy doskonale znają się na swojej pracy i wykonują ją precyzyjnie oraz z ogromną starannością.

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo oraz zadowolenie naszych Klientów, dlatego podczas realizacji usług związanych z montażem i wymianą zamków. Pogotowie zamkowe Gdańsk Krakowiec – Górki Zachodnie wykorzystuje zamki Gerda oraz zamki Dierre, które są najbardziej uznanymi produktami antywłamaniowymi dostępnymi na polskim rynku.

MONTAŻ ZAMKA W DRZWIACH WYKONUJEMY PERFEKCYJNIE

Montaż i wymiana zamków to nie jedyne usługi naszego Pogotowia zamkowego. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie usługi jak: awaryjne otwieranie drzwi czy awaryjne otwieranie samochodów. Wykonujmy także zlecenia związane z naprawą zamków.

Pogotowie zamkowe Gdańsk Krakowiec – Górki Zachodnie działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Na zlecenia odpowiadamy szybko zjawiając się zaledwie w kilkanaście minut od przyjęcia zlecenia pod wskazanym przez Państwa adresem.

Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 506-492-420