Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Brzeźno

Pogotowie ślusarskie Gdańsk Brzeźno to firma świadcząca usługi ślusarskie najwyższej jakości. Na rodzimym rynku istniejemy już od ponad dwudziestu lat, ciesząc się doskonałą opinią wśród klientów, których grono stale się poszerza. Wśród usług, jakie oferujemy znajduje się między innymi awaryjne otwieranie mieszkań, domów czy biur w sytuacji, gdy zamek w drzwiach uległ uszkodzeniu lub zacięciu.

OTWIERAMY ZAMKI I DRZWI WSZYSTKICH PRODUCENTÓW

Awaryjne otwieranie drzwi jest realizowane przez najlepszych ślusarzy w branży, bowiem w Pogotowiu zamkowym zatrudniamy wyłącznie doskonale przygotowanych specjalistów. Każdy z nich podnosi poziom swojej wiedzy uczestnicząc w regularnie odbywających się szkoleniach. W trakcie dokształcania poznaje nowości z  rynku, co pozwala nam zagwarantować klientom, iż pracownicy naszej firmy sprostają otwieraniu mieszkań zabezpieczonych nawet najbardziej nowoczesnymi rodzajami zamków.

ŚLUSARZE Z DOŚWIADCZENIEM

Jednym z priorytetów Pogotowia ślusarskiego Gdańsk Brzeźno jest zapewnienie bezpieczeństwa klientów. Dlatego po każdej usłudze otwierania drzwi pracownicy  Pogotowia zamkowego Gdańsk Brzeźno dokładnie sprawdzają, czy zamek działa bez zarzutu. Niestety, dość często awarie zamków prowadzą do ich uszkodzenia. W takich sytuacjach ślusarz zaproponuje naprawę lub wymianę zamków, którą może dla Państwa wykonać od razu. Oferujemy możliwość zakupu zamków od naszych pracowników. W asortymencie, jaki zawsze posiadają przy sobie znajdą Państwo urządzenia renomowanych marek, takich jak Gerda, Mottura czy Dierre. Specjaliści z naszej firmy pomogą w Państwu w wyborze.


Pogotowie zamkowe Gdańsk Brzeźno świadczy również usługi:

Awaryjne otwieranie samochodu
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie
Pracujemy wykorzystując najlepsze narzędzia ślusarskie. Dzięki temu nie ma podstaw do obaw, że otwieranie zamków doprowadzi do zarysowań na drzwiach lub framudze. Dobrej jakości urządzenia pozwalają zrealizować usługi ślusarskie niezwykle sprawnie i precyzyjnie.

Pracujemy przez 7 dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer: 506-492-420. Zapraszamy!