Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Przeróbka

Awaryjne otwieranie drzwi jest usługą, którą nasi ślusarze wykonują wielokrotnie każdego dnia. Realizujemy ją w przypadkach, kiedy klucze do mieszkania zostają zatrzaśnięte w jego wnętrzu. Awaryjne otwieranie mieszkań wykonywane przez nasze Pogotowie zamkowe Gdańsk – Przeróbka zawsze przebiega bezinwazyjnie, nie narażając Klientów na jakiekolwiek szkody związane z naszą działalnością. My nie podrażamy kosztów zlecenia!

NIE TYLKO OTWIERANIE AWARYJNE

Otwieranie drzwi nie jest jedyną specjalnością prowadzonego przez nas pogotowia ślusarskiego. Wykonujemy również usługę awaryjnego otwierania samochodów, kiedy właściciel zatrzaśnie kluczyki wewnątrz pojazdu. Pogotowie zamkowe Gdańsk – Przeróbka jest niezawodne także przy takich pracach, jak montaż zamków czy wymiana zamków.
Ponadto dzięki systematycznemu udziałowi w szkoleniach zawodowych, nasi ślusarze podnoszą swoje kompetencje zawodowe i są na bieżąco z nowymi metodami napraw zamków.

NA PIERWSZYM MIEJSCU BEZPIECZEŃSTWO

Dbamy o dobro i bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego prowadzimy serwis zamków Dierre i zamków Gerda; produkty tych marek uważane są za najlepsze systemy zabezpieczające mienie, jakie nabyć można na polskim rynku.

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Przeróbka czynne jest całodobowo, przez 7 dni w tygodniu; pracujemy także w niedziele i wszystkie święta.

Zapraszamy!
Telefon: 506-492-420