Naprawa zamków Gdańsk Matarnia

Czym charakteryzuje się dobry ślusarz? To osoba precyzyjna, dokładna i odznaczająca się szybkością działania. Dobry ślusarz to również ktoś, dla kogo wymiana zamków, ale również awaryjne otwieranie drzwi, nie stanowi problemu, gdyż posiada adekwatne ku temu umiejętności i specjalistyczny sprzęt. Nasze Pogotowie zamkowe Gdańsk – Matarnia zatrudnia tylko takich fachowców.

Wyposażeni w odpowiednią wiedzę i umiejętności, potrafią naprawić każdy zamek. Znają się również na montażu i wymianie zamków – i to nie tylko tych tradycyjnych. Poza tym, nasze usługi ślusarskie obejmują również całodobowy serwis Gerda – zamki antywłamaniowe oraz serwis Dierre – także drzwi i szafy pancerne oraz sejfy.

SERWIS ZAMKÓW DO DRZWI

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Matarnia jako zakład świadczących usługi ślusarskie od kilkunastu lat, poznaliśmy Państwa oczekiwania, jak i potrzeby. Dlatego staramy się przychodzić z pomocą w każdej trudnej, zamkowej sytuacji. Wykonujemy awaryjne otwieranie mieszkań i drzwi. Naszą specjalnością jest także bezinwazyjne awaryjne otwieranie samochodów.

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Matarnia pracuje przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy!

Kontakt – 506-492-420