Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Przymorze Wielkie

Awaryjne otwieranie samochodów to profesjonalna usługa ślusarska oferowana Państwu przez Pogotowie zamkowe z gdańskiego Przymorza Wielkiego. Nasi ślusarze wykonują awaryjne otwieranie aut w przypadkach zatrzaśnięcia kluczyków do pojazdu w jego wnętrzu. Otwieranie aut zawsze realizujemy bezinwazyjnie, nie narażając samochodu Klienta na jakiekolwiek szkody wyrządzone podczas naszej pracy.

ZATRZAŚNIĘTE KLUCZYKI W AUCIE? ZADZWOŃ

Każdego dnia w tej dzielnicy miasta wykonujemy awaryjne otwieranie mieszkań. W naszej ofercie znajdą Państwo także usługę montażu zamków oraz wymiany zamków.
Pogotowie zamkowe Gdańsk – Przymorze Wielkie wykonuje również naprawy zamków. Nasze pogotowie prowadzi serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda; zamki tych marek to najlepsze systemy antywłamaniowe w naszym kraju, gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa.

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Przymorze Wielkie pracuje 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić Państwu pomocy w skutecznym usuwaniu awarii zamków o każdej porze dnia i nocy.

Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 506-492-420