Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Nowy Port

Zatrzaśnięcie samochodu to problem wielu użytkowników pojazdów. Samodzielne otwieranie auta w takim wypadku to dość kiepski pomysł. Tu potrzebny jest ślusarz z dobrym sprzętem i pakietem wiedzy. Zadzwoń po Pogotowie zamkowe Gdańsk – Nowy Port!

Nasze usługi ślusarskie świadczymy przez całą dobę. Jesteśmy do dyspozycji przez cały tydzień. Awaryjne otwieranie samochodów odbywa się bez uszkodzenia samochodu, jak i naruszenia mechanizmu zamka. Jest to możliwe, gdyż do perfekcji opanowaliśmy sztukę bezinwazyjnego otwierania aut. Co ważniejsze, nasza usługa awaryjnego otwierania aut jest uniwersalna czyli dotyczy ona każdego modelu samochodu bez względu na rocznik pojazdu.

OD AWARYJNEGO OTWIERANIA JESTEŚMY NAJLEPSI

Nasze pogotowie ślusarskie zlokalizowane w gdańskiej dzielnicy Nowy Port to zakład z wieloletnim doświadczeniem. Dlatego świadczymy usługi kompleksowo. Oznacza to, że nasi ślusarze są w stanie wykonać także takie zlecenia, jak:
• awaryjne otwieranie mieszkań – także biur czy pomieszczeń na posesjach,
•  montaż zamków,
•  serwis zamków Dierre i serwis Gerda – w zakresie usługi znajduje się konserwacja, a także wymiana zamków oraz naprawa zamków.

Kontakt –506-492-420