Zamki nawierzchniowe Gdańsk

Wygodę użytkowania oraz odpowiednie bezpieczeństwo zapewniają w Gdańsku zamki nawierzchniowe. W ofercie gdańskiego Pogotowia zamkowego znajdują się zamki do drzwi popularnych producentów, które posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty świadczące o wykonaniu ich z najwyższej jakości materiałów.

Zamki nawierzchniowe Gerda oraz zamki nawierzchniowe Lob są odporne na wiele czynników, w tym mechanicznych. Zapewniają nie tylko komfort użytkowania, ale także wysoki poziom zabezpieczeń. Sprzedawane w Gdańsku zamki do drzwi są dwustronne. Od strony zewnętrznej zamykane są na klucz, natomiast od wewnątrz zamocowane jest wygodne pokrętło, dzięki któremu otwieranie drzwi nie wymaga użycia klucza.

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW NAWIERZCHNIOWYCH

Zamki nawierzchniowe znajdujące się w ofercie gdańskiego Pogotowia zamkowego należy montować w odpowiedni sposób, tak aby działały sprawnie. Do tej usługi warto wezwać jednego z wykwalifikowanych ślusarzy z
Pogotowia ślusarskiego. Dzięki odpowiednim kwalifikacjom oraz umiejętnościom usługę tę wykonujemy na najwyższym poziomie.

Wystarczy zadzwonić – tel. 506-492-420


Posiadamy w sprzedaży:

Zamki do drzwi Gerda
Zamki do drzwi Dierre
Zamki antywłamaniowe do drzwi
Zamki wpuszczane do drzwi
Zamki drzwiowe