Zamek do drzwi Gerda

Zamki montowane w drzwiach powinny zapewniać właściwy poziom bezpieczeństwa. Dlatego też warto dobierać odpowiednie i sprawdzone produkty. Pogotowie zamkowe Gdańsk posiada wiele lat doświadczenia, dzięki czemu wiemy, jakie zamki gwarantują optymalne zabezpieczenie mienia. Szczególnie polecamy zamek do drzwi Gerda. Jest on wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne na ingerencję osób trzecich.
Zamki do drzwi Gerda posiadają atesty oraz certyfikaty, które świadczą o wykonaniu ich według odpowiednich standardów. Zamek Gerda dostępny w naszej ofercie handlowej jest odpowiednim zabezpieczeniem Państwa mienia.

ANTYWŁAMANIOWE ZAMKI DO DRZWI GERDA

Zamki marki Gerda są dostępne w różnych wariantach. Posiadamy zamki nawierzchniowe oraz wpuszczane. W naszej ofercie znajdują się modele zamków, które idealnie pasują do różnego rodzaju drzwi – prawo lub lewo skrzydłowych.

Pogotowie ślusarskie Gdańsk poleca się także do montażu zamków. Gwarantujemy, że usługę tę wykonujemy na najwyższym poziomie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego – tel. 600-277-499 – w ten prosty sposób zamówisz naszą usługę.

Posiadamy w sprzedaży:

Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Dierre
Zamki antywłamaniowe do drzwi
Zamki wpuszczane do drzwi
Zamki drzwiowe