Zamki hotelowe na kartę Gdańsk

Jakie zamki powinny być zamontowane w hotelu?

Zamki do drzwi to jedno z podstawowych zabezpieczeń, które każdy z nas stosuje w domu, firmie i innych miejscach. Nic dziwnego, że znajdują się one także w hotelach, gdzie jedną z najważniejszych kwestii jest zapewnienie prywatności oraz bezpieczeństwa tymczasowo zamieszkującym je osób. Wielu z nas, poszukując miejsca na nocleg, bierze pod uwagę wygodę oraz komfort, która czeka na w danym miejscu. To oczywiście ważne kryteria wyboru, jednak jako konsumenci nie bierzemy w ogóle pod uwagę rodzaju zamontowanego w hotelach i pensjonatach zabezpieczenia. W gestii właścicieli oraz zarządców tych obiektów leży takie dobranie zamków, które będą wygodne dla użytkowników, a także zapewnią najwyższą ochronę poprzez właściwy montaż zamka. W niektórych miejscach zamontowane są tradycyjne zamki na klucz, które pociągają konieczność noszenia go wszędzie ze sobą albo zostawiania w portierni. Natomiast część hoteli wymieniła już stare zabezpieczenia na znacznie nowocześniejsze i również wygodniejsze modele. Zamki hotelowe na kartę to coraz częstszy wybór, polecany m.in. przez ślusarzy z Gdańska.

Czy zamki hotelowe na kartę są lepsze od tradycyjnych?

Nie ulega wątpliwości, że zamki hotelowe, które można otworzyć za pomocą karty, to jeden z nowocześniejszych sposobów zabezpieczania pokoi oraz pomieszczeń w danym budynku. Jakie są ich zalety? Ślusarze, jak i sami użytkownicy wymieniają przynajmniej kilka. Przede wszystkim zamki hotelowe na kartę nie mają tradycyjnego (i niekiedy ciężkiego) klucza. Zamiast niego używa się wspomnianej karty, która służy do szybkiego otwierania oraz zamykania drzwi wyposażonych w zintegrowany z nią czujnik. Następnie kartę można schować do portfela, co znacznie ułatwia jej przechowywanie i minimalizuje ryzyko zgubienia. Zamek hotelowy na kartę oznacza więc komfort dla klientów hotelu, a także sposób na podniesienie renomy danego miejsca.

Zamki hotelowe na kartę w dużym stopniu wpływają na prestiż danego hotelu. Coraz częściej odchodzi się od standardowych zamków na klucz, gdyż zamki na kartę są o wiele wygodniejsze w użytkowaniu, zarówno dla obsługi, jak i dla Klientów.

Montaż zamków hotelowych na kartę

Zamki hotelowe na kartę – jako synonim komfortu i nowoczesności – powinny być zamontowane przez osoby zajmujące się tym zawodowo. Chodzi w końcu o rzecz najważniejszą, czyli o bezpieczeństwo, a więc warto, aby do montażu zamków hotelowych zostali skierowani doświadczeni ślusarze, którzy posiadają stosowne narzędzia i wiedzę. Specjaliści z polecanego punktu Pogotowia zamkowego w Gdańsku są biegli w montowaniu zamków w wielu pomieszczeniach w ramach jednego obiektu. Wlicza się w to także wymianę zamków w hotelach. Są więc w stanie zapewnić najlepszą i najbardziej profesjonalna obsługę.

Zamek hotelowy na kartę jest niezwykle łatwy w obsłudze oraz montażu. Co więcej, psuje się o wiele rzadziej, niż standardowe zamki. W przypadku zamków na klucz możliwe jest częste zacinanie się mechanizmu zamkowego. Wybierając zamki hotelowe, pozbędą się Państwo tego uciążliwego problemu.

Pogotowie zamkowe w Gdańsku posiada w swojej ofercie handlowej zamki hotelowe wysokiej jakości. Naszym Klientom proponujemy jedynie sprawdzone urządzenia, który wykonywane są z odpowiedniej jakości materiałów, gwarantujących wieloletnie zadowolenie oraz bezpieczeństwo Klientów.

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą zamków hotelowych, ale także ich montażem. Wszystkie usługi wykonujemy sprawnie oraz precyzyjnie, co dodatkowo wpływa na zadowolenie oraz bezpieczeństwo naszych Klientów. Usługę można zamawiać drogą telefoniczną – tel. 506-492-420. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!


Posiadamy w sprzedaży:

Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Gerda
Zamki do drzwi Dierre
Zamki antywłamaniowe do drzwi
Zamki wpuszczane do drzwi
Zamki drzwiowe