Zamki hotelowe na kartę Gdańsk

Zamki hotelowe na kartę w dużym stopniu wpływają na prestiż danego hotelu. Coraz częściej odchodzi się od standardowych zamków na klucz, gdyż zamki na kartę są o wiele wygodniejsze w użytkowaniu, zarówno dla obsługi, jak i dla Klientów.

Zamek hotelowy na kartę jest niezwykle łatwy w obsłudze oraz montażu. Co więcej, psuje się o wiele rzadziej, niż standardowe zamki. W przypadku zamków na klucz możliwe jest częste zacinanie się mechanizmu zamkowego. Wybierając zamki hotelowe, pozbędą się Państwo tego uciążliwego problemu.
Pogotowie zamkowe w Gdańsku posiada w swojej ofercie handlowej zamki hotelowe wysokiej jakości. Naszym Klientom proponujemy jedynie sprawdzone urządzenia, który wykonywane są z odpowiedniej jakości materiałów, gwarantujących wieloletnie zadowolenie oraz bezpieczeństwo Klientów.

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą zamków hotelowych, ale także ich montażem. Wszystkie usługi wykonujemy sprawnie oraz precyzyjnie, co dodatkowo wpływa na zadowolenie oraz bezpieczeństwo naszych Klientów. Usługę można zamawiać drogą telefoniczną – tel. 600-277-499. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! 


Posiadamy w sprzedaży:

Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Gerda
Zamki do drzwi Dierre
Zamki antywłamaniowe do drzwi
Zamki wpuszczane do drzwi
Zamki drzwiowe