Wymiana zamków DIERRE Gdańsk

Wymiana zamków DIERRE Gdańsk

Bezpieczny dom z nowym zamkiem Keso !
Całkiem niedawno niezawodne do tej pory zamki i drzwi marki Dierre okazały się możliwe do sforsowania. Włamywacze dokonali w ostatnich miesiącach masowych włamań do drzwi z zamkami Dierre na warszawskim Wilanowie. Wśród użytkowników i właścicieli zamków Dierre zawrzało. Jak zaradzić problemowi?

Dierre – to już nie znaczy bezpiecznie.

awaryjne otwieranie zamka w drzwiach

Dierre – produkty,  które szczyciły się na rynku niezawodną opinią , przystały jawić się jako systemy zabezpieczeń, którym można ufać w stu procentach. Przyczyną takiego stanu rzeczy stały się liczne włamania do mieszkań z zamkami Dierre w miasteczku Wilanów w Warszawie, gdzie włamywacze dokonywali „białych” włamań do tych drzwi. Zamki Dierre zatem przestały być bezpieczne i nie spełniają swoich antywłamaniowych funkcji. Klienci, dotąd spokojni o swoje domostwa, przestali czuć się bezpiecznie. Zaczęto zastanawiać się co zrobić, by drzwi mieszkań ponownie strzegły mienia Klientów.

Chcesz być bezpieczny? Wymień zamek na nowy!

Systemy zamków Dierre zostały rozpracowane przez włamywaczy. Co zatem zrobić, by drzwi, które dotąd spełniały funkcje antywłamaniowe znów gwarantowały bezpieczeństwo mieszkańcom? Idąc naprzeciw pojawiającym się pytaniom, nasza firma oferuje Państwu rozwiązanie tej trudnej sytuacji. W związku z licznymi włamaniami do drzwi Dierre najskuteczniejsza będzie wymiana zamków Dierre na inne zamki, rekomendowane przez pogotowie zamkowe w Gdańsku. Dzięki temu odzyskają Państwo poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że nowy, zamontowany system zamkowy spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa, a Państwa mieszkanie jest skutecznie zabezpieczone. Wymiana zamków w drzwiach Dierre w tej chwili to już konieczność.
Oferujemy zamki znanych i renomowanych w świecie producentów systemów zabezpieczeń, takich jak Keso, Gerda, czy IKON. Zamki te spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i posiadają stosowne certyfikaty. Dlatego warto wziąć pod uwagę wymianę zamków Dierre, na inny, atestowany system zamkowy, dający bezpieczeństwo i pewność, że niepowołana osoba nie dostanie się do wnętrza naszego domostwa. Nowe systemy zamkowe spowodują, że powróci spokój, komfort życia i zaufanie do systemów zabezpieczających dom.

KESO – to pewność i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Włamania do mieszkań z zamkami Dierre wzburzyły Klientów i spowodowały, że wysoki poziom bezpieczeństwa został zachwiany. Aby czuć się bezpiecznie w swoim domu, pogotowie zamkowe w Gdańsku zachęca i proponuje wymianę zamków Dierre na inne, certyfikowane systemy, do których należą na przykład zamki Keso. Ten niezawodny, szwajcarski produkt, dopracowany w każdym szczególe nie dość, że daje stu procentową pewność antywłamaniowych właściwości, to jeszcze zachwyca swoim unikalnym designem. Co ważne, możliwość elastycznej zmiany kodu wkładki sprawia, że zamki Keso są gwarantem bezpieczeństwa, a funkcja ta podnosi ich niezawodne działanie. Dopracowane w każdym calu, ze szwajcarską precyzją, będą strzegły domów Klientów, przywracając
spokój i poczucie bezpieczeństwa. Pogotowie zamkowe w Gdańsku – skorzystaj z naszych usług,  telefon 506-492-420. Jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę!