Ile kosztuje awaryjne otwieranie samochodu i mieszkania?

Ile kosztuje awaryjne otwieranie samochodu i mieszkania?

Awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów – koszty

Często zastanawiamy się, jakie stawki przyjmują fachowcy z określonych dziedzin. Osoby, które chcą skorzystać z obsługi ślusarza, interesuje szczególnie cennik usług ślusarskich, który jak wiadomo może być zróżnicowany. Rozbieżność wynika nie tylko z samej lokalizacji. W grę wchodzi także rodzaj zadania, z jakim mierzą się specjaliści z Pogotowia zamkowego. Inaczej wygląda to w przypadku tradycyjnego montażu i wymiany zamków, na które można umówić się z zapasem czasowym, a inaczej w razie nagłych sytuacji. Do takich należą momenty, w których ktoś zatrzaśnie klucze w aucie lub domu – pojawia się wtedy panika i stres, nie wiadomo, co dalej robić. Trzeba pozmieniać wszystkie plany i szybko poszukać rozwiązania tego problemu z zamkiem. Liczy się więc tutaj czas i sprawna reakcja specjalisty, do którego się zwracamy – może się zdarzyć, że awaryjne otwieranie zamków będzie potrzebne w święta lub w nocy. Na szczęście do dyspozycji mamy ślusarzy z Gdańska, którzy w Pogotowiu zamkowym pracują zawsze 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W razie kłopotów z zablokowanym zamkiem warto zgłosić się w miejsce, gdzie usługi ślusarskie oferowane są całą dobę. Pozostaje zatem pytanie, ile kosztuje awaryjne otwieranie samochodu i mieszkania w Gdańsku?

Ile kosztuje praca ślusarza? Otwieranie zamków w Gdańsku

Praca specjalisty z Pogotowia ślusarskiego w Gdańsku zawsze wyceniana jest indywidualnie, choć można przyjąć oczywiście pewne widełki. Stopień trudności zadania wynika, np. z rodzaju awarii zamka, która spowodowała konieczność przeprowadzenia awaryjnego otwierania samochodu bądź mieszkania. Koszt usługi ślusarskiej może się też różnić, kiedy wystarczą czynności podejmowane przy sprawnym zamku do drzwi, oraz w tych sytuacjach, kiedy ze względu na uszkodzenia trzeba dokonać np. dodatkowej wymiany zamka. Ogólnie jednak przyjmuje się, że cena awaryjnego otwierania samochodu oraz mieszkania zamyka się w granicach 170-390 zł. Jest to standardowy zakres cenowy, choć jak było wspomniane powyżej, kwota ta może się zmienić w zależności od napotkanego problemu z zamkiem czy dodatkowych zadań, jakie będzie chciał zlecić klient.

Ceny awaryjnego otwierania zamków a ich rodzaje

Pamiętajmy też, że zamki różnią się pomiędzy sobą – ma to odniesienie zarówno do branży motoryzacji, jak i mieszkaniowej. Inaczej wyglądają starsze zamki samochodowe, w których ich zamykanie i otwieranie odbywało się zawsze w sposób ręczny. Inaczej jest w nowoczesnych autach, gdzie wszystko sterowane jest elektroniką. Tak samo jest w przypadku budynków i pomieszczeń – awaryjne otwieranie mieszkania ma nieco inną formę, gdy chodzi o zamki nawierzchniowe i inną, gdy w drzwiach osadzone są zamki wpuszczane. Jest to sprawą na tyle indywidualną, ze najlepiej wykonać telefon do Pogotowia ślusarskiego z Gdańska i przedstawić problem, jaki pojawił się z zablokowanym mechanizmem – specjaliści oszacują koszt awaryjnego otwierania drzwi i przybędą na miejsce wezwania. Tel.: 506-492-420