Wkładka do zamka GERDA RIM 6000S

Posiadasz w drzwiach stary zamek Gerda RIM 6000S? Chcesz pozbyćZamiennik wkładki bębenkowej Gerda RIM 6000S się niepraktycznego klucza powodującego problemy z otwieraniem? Szukasz nowego sposobu zabezpieczenia mieszkania, domu czy biura, ale nie chcesz wymieniać wygodnych, antywłamaniowych drzwi Gerda? Polecamy Ci nowe rozwiązanie – szwajcarski zamiennik Gerda RIM 6000S – KESO Omega2.

Zalety KESO RIM 6000 S

KESO Omega 2 to nowy wymiar bezpieczeństwa. Ten zamiennik wkładki GERDA RIM 6000S zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa. Kupując ten model otrzymujesz cztery klucze z kartą bezpieczeństwa, wyłącznie na podstawie której można dorobić kolejne klucze. Nie ma możliwości skopiowania tych kluczy na przykład w sytuacji, kiedy trafią w niepowołane ręce.

Klucze KESO RIM 6000 S to jedyny zamiennik Gerda RIM 6000S sygnowany inną marką niż Gerda. Ten model zabezpieczenia oferuje wygodne, tradycyjne klucze płaskie – znacznie wygodniejsze i praktyczniejsze w użytkowaniu, niż klucze rurkowe stosowane w Gerdzie. Te ostatnie często zapychały się, przez co nie spełniały swojej funkcji. Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Gdańsku często wzywani byli do naprawy uszkodzonych zamków w sytuacji, kiedy jedynie rurka klucza zapchała się, co powodowało, że klucz nie wchodził w pełni we wkładkę i nie można było ani zamknąć, ani otworzyć drzwi.

KESO Omega2 to zamki w systemie Master Key – to znaczy można je dostosować do wszystkich zamków i posługiwać się jednym kluczem do otwierania mieszkania, garażu, skrzynki pocztowej, szafki itp. Dzięki temu można nosić wyłącznie jeden klucz, którym otwiera się wszystkie potrzebne zamki.

Kto wymieni zamki?

Montaż zamka KESO RIM 6000 S nie jest skomplikowany. Jednakże, jeśli chcesz mieć pewność, że został zainstalowany zgodnie z zaleceniami producenta warto zwrócić się o pomoc do specjalistów. Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Gdańsku realizują Zamiennik Gerda RIM 6000Sprofesjonalne usługi montażu i wymiany zamków – korzystanie z naszych usług to pewność, że każdy zamek jest zainstalowany w sposób prawidłowy, dzięki czemu w pełni spełnia swoją podstawową rolę – to znaczy zabezpiecza lokal przed nieuprawnionym wejściem osób trzecich.

Nasze usługi ślusarskie – w tym także wymianę i montaż zamków – realizujemy przez 7 dni w tygodniu. Aby zamówić nasze usługi wystarczy zadzwonić – tel. 506-492-420.

Już dzisiaj skorzystaj z pomocy specjalistów i postaw na sprawdzony zamiennik zamka Gerda RIM 6000S!