Wkładka do drzwi Dierre MIA

Wkładka do drzwi Dierre MIA

Opinia ślusarzy z Gdańska o wkładce Dierre MIA

Sytuacja, w której my albo ktoś z naszej rodziny lub pracowników gubi klucze do domu czy biura, to nic przyjemnego. Wejście do budynku jest niemożliwe, pojawia się stres spowodowany myślą, że nasz klucz może wpaść w niepowołane ręce i ostatecznie jest to też spory wydatek (w szczególności, jeśli chcemy w takiej sytuacji wymienić zamki i dorobić klucze każdej osobie, która posiadała je przed zgubieniem). Na szczęście istnieje sposób, który pozwala zaoszczędzić trochę pieniędzy i kłopotów. Z pomocą przychodzi wkładka do drzwi Dierre MIA – polecana przez wielu ślusarzy w Gdańsku.

Dlaczego warto wybrać wkładkę do drzwi Dierre MIA?

Wkładka do drzwi Dierre MIA dostosowana jest do drzwi antywłamaniowych. Nasi ślusarze z Gdańska zazwyczaj mają takie urządzenia pod ręką, więc nie trzeba czekać na zamówienie. Wystarczy w kryzysowej sytuacji zadzwonić do Pogotowia zamkowego z Gdańska, a z przyjazdem specjalistów rozwiąże się każdy problem z zamkiem. Warto nadmienić, że realizujemy usługi ślusarskie 7 dni w tygodniu. Wkładkę do drzwi Dierre MIA wyróżnia też to, że w praktyce jest bardzo prosta w obsłudze i można ją także wymienić samodzielnie.

Wymiana wkładki do drzwi Dierre MIA

Jak zostało wspomniane, wymiana wkładki do drzwi Dierre MIA jest możliwa „na własną rękę”. Zajmuje to od kilku do kilkunastu minut i najczęściej wymaga użycia śrubokręta krzyżakowego. Schemat działania jest prosty, bo wystarczy tu kilka kroków. Najpierw należy usunąć zaślepkę znajdującą się pod klamką, a następnie włożyć klucz i przekręcić nim dwukrotnie w prawą stronę. Wtedy ujrzymy wkładkę do zamka. Teraz przyda się plastikowy chwytak – wyjmiemy nim zamocowaną w drzwiach wkładkę. To samo robimy z nową wkładką – umieszczamy w chwytaku i mocujemy w zamku na miejscu starej. Po zamontowaniu wkładamy kluczyk, znowu dwukrotnie przekręcamy, tym razem w lewo. Zaślepka zdjęta na początku montażu może wrócić na miejsce. Jeśli mamy obawy, że robiąc to samodzielnie, popełnimy jakiś błąd, nie ryzykujmy – rekomendowane Pogotowie ślusarskie z Gdańska działa przez cały czas. Montaż i wymiana zamków to jedna z najczęściej wykonywanych przez nas usług, więc nie będzie problemu z wymianą wkładki Dierre MIA. Warto wspomnieć, że oprócz serwisu i montażu zamków, oferuje także awaryjne otwieranie drzwi, dodatkowe zabezpieczenia zamków, zakładanie nowoczesnych systemów Master Key i wiele innych.

Montaż i wymiana zamków w Gdańsku – ile kosztuje?

Wymiana zamków bywa kosztowna, ale co prawda cena zależna jest od stopnia zaawansowania montażu i rodzajów zamków do drzwi. Koszt usługi ślusarskiej waha się pomiędzy kwotą sto a trzysta złotych. Dlatego też, jeśli nie zachodzi ku temu wyraźna potrzeba, warto skorzystać z usług ślusarskich polegających na wymianie wkładek do drzwi Dierre MIA, co da szybszy i równie bezpieczny rezultat. W razie pytań o wkładkę Dierre MIA i chęci skorzystania z obsługi najlepszych ślusarzy z Gdańska, zapraszamy do kontaktu telefonicznego – zadzwoń 7 dni w tygodniu: 506-492-420