Usługi ślusarskie Gdańsk Jasień

Pogotowie zamkowe Gdańsk Jasień to lider w branży usług ślusarskich. Na miano to zasłużyliśmy poprzez wieloletnią, rzetelną pracę na rzecz klientów. Doskonale znamy Państwa potrzeby, dzięki czemu udało nam się wypracować wygodny dla klientów system naszej pracy.

Podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego zadania ślusarskiego. W naszej ofercie znajdują się prace takie jak montaż, wymiana i naprawa zamków, awaryjne otwieranie drzwi w domach, mieszkaniach czy firmach, a także awaryjne otwieranie samochodów. W momencie realizacji usługi istnieje dodatkowo możliwość zakupu zamków renomowanych producentów, takich jak choćby Mottura, Gerda czy Salto, dzięki czemu klienci Pogotowia zamkowego oszczędzają dużo czasu, który musieliby poświęcić na poszukiwanie właściwego zamka do drzwi.

NAJLEPSI FACHOWCY W TRÓJMIEŚCIE

Naszą siłą są pracownicy – zatrudniamy wyłącznie doskonale przygotowanych do wykonywania zawodu ślusarzy. Posiadamy również najlepszej jakości narzędzia ślusarskie, które sprawiają, że każde zadanie zrealizowane jest niezwykle sprawnie i precyzyjnie.
Pogotowie zamkowe Gdańsk Jasień świadczy również usługi:

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodu
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

SZYBKO, TANIO, BEZINWAZYJNIE

Działamy ekspresowo – na naszą interwencję nie musisz czekać. Wiemy, że zadania takie jak awaryjne otwieranie mieszkań czy otwieranie aut wymagają niezwłocznego pojawienia się ślusarza, dlatego pracujemy nieprzerwanie przez okrągły rok. Gdy tylko otrzymujemy informację o konieczności natychmiastowego wyruszenia do klienta, wysyłamy we wskazane miejsce jednego z naszych profesjonalnych ślusarzy. Oferujemy także możliwość wcześniejszego umówienia spotkania, bez konieczności długiego oczekiwania w kolejkach – to my dopasowujemy się do Waszych możliwości czasowych!

Numer do Pogotowia ślusarskiego Gdańsk Jasień to: 506-492-420. Czekamy na Twoje zgłoszenie przez całą dobę!