Usługi ślusarskie Gdańsk Aniołki

Pogotowie ślusarskie Gdańsk Aniołki to firma, która od ponad dwudziestu lat działa na terenie miasta, świadcząc profesjonalne usługi związane z zamkami. Dzięki wzorowej realizacji usług ślusarskich osiągnęliśmy pozycję lidera w branży oraz zyskaliśmy zaufanie tysięcy klientów.

Wizytówką Pogotowia zamkowego jest najwyższa jakość wykonywania zleceń, jaką możemy osiągnąć dzięki zatrudnianiu doskonale wykwalifikowanych pracowników, inwestowaniu w najwyższej jakości sprzęt ślusarski oraz nieustannym podnoszeniu standardów pracy. Dokładamy również starań, aby nasi ślusarze stale poszerzali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w branżowych szkoleniach. Daje nam to pewność, że poradzą sobie z przeprowadzeniem usługi ślusarskiej na każdym, nawet najbardziej zaawansowanym technologicznie zamku.

CZEKAMY NA PAŃSTWA ZLECENIA

Codziennie podejmujemy się realizacji zadań takich jak montaż, wymiana i naprawa zamków. Jesteśmy doskonale przygotowani do realizacji zleceń wymagających niezwykłej precyzji, takich jak awaryjne otwieranie drzwi w mieszkaniach, domach, biurach, a także otwieranie samochodów, do których właściciele nie mogą się dostać ze względu na zacięcie się zamka lub zagubienie kluczyków. Poradzimy sobie z każdym zadaniem ślusarskim, jakie nam zlecicie!

Pogotowie zamkowe Gdańsk Aniołki świadczy również usługi:

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodu
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków 

PROFESJONALNI ŚLUSARZE Z TRÓJMIASTA

System pracy dostosowaliśmy do Państwa potrzeb. Pracujemy przez cały tydzień, 24h na dobę. Stawimy się na każde Państwa wezwanie – nie tylko do awaryjnego otwierania aut czy mieszkań, lecz również do naprawiania bądź zakładania zamków. Aby ułatwić Państwu decyzję dotyczącą zakupu właściwego zamka oferujemy możliwość nabycia u naszego ślusarza zamków znanych marek, takich jak Gerda czy Dierre. Wszystko dla wygody naszych klientów!

Nie czekaj i już teraz wybierz numer do Pogotowia ślusarskiego Gdańsk Aniołki: 506-492-420!