KESO RIM 6000 – idealny zamiennik zamka Gerda RIM 6000

KESO RIM 6000 – idealny zamiennik zamka Gerda RIM 6000

Jaki wybrać zamiennik zamka do drzwi Gerda RIM 6000S?

Przed latami osoby, które szukały najlepszych zamków antywłamaniowych, aby zabezpieczyć swoje mienie przed niepowołanymi osobami, często wybierały model znanego producenta. Mowa o zamku Gerda RIM 6000S, który słynął ze swojej solidności i zapewnianego bezpieczeństwa. W czasie jego użytkowania okazało się jednak, że ma on pewne mankamenty, które znacząco obniżają komfort jego właścicielom. Doświadczeni ślusarze niejednokrotnie otrzymywali zgłoszenia, które dotyczyły wspomnianego modelu. Największe problemy sprawiał mechanizm oparty na kluczu rurkowym, w który wyposażono zamek do drzwi Gerda RIM 6000S. Niestety często się zapychał, co sprawiało problemy nie tylko przy otwieraniu i zamykaniu zamka do drzwi, ale także obniżało bezpieczeństwo mieszkańców. Tym samym osoby posiadające wspomniany model w swoich drzwiach zaczęły szukać dobrego zamiennika zamka Gerda. Profesjonalni ślusarze z Gdańska wiele razy udzielali porad oraz służyli swoimi umiejętnościami w zakresie wymiany zamków, sugerując najlepsze rozwiązanie w takim przypadku. Okazało się bowiem, że na rynku pojawił się idealny zamiennik zamka Gerda RIM 6000S, który również pasuje do drzwi antywłamaniowych Gerda Star S. Jest to model znanego producenta KESO, który rozwiązał problemy występujące w jego poprzedniku. Jeśli więc myślisz o wymianie uciążliwego w użytkowaniu modelu, wybierz zamek do drzwi KESO RIM 6000S.

Zamek KESO RIM 6000S – wybór polecany przez ślusarzy z Gdańska

Specjaliści z Pogotowia ślusarskiego w Gdańsku bez cienia wątpliwości polecają ten właśnie model zamka do drzwi, który z powodzeniem zastępuje problematyczny mechanizm od producenta zamków Gerda. Ślusarze, którzy codziennie zajmują się zleceniami naprawy zamków i wymiany wkładek, mają dostatecznie duże rozeznanie w branży, by móc polecić sprawdzony mechanizm zastępczy. Wiedzą oni, że wkładkę Gerda RIM 6000S można zastąpić unowocześnioną wkładką KESO RIM 6000S, która występuje w komplecie ze znacznie wygodniejszymi kluczami. Pozbycie się długiego i nieporęcznego klucza rurkowego to spora ulga dla właścicieli drzwi antywłamaniowych Gerda Star S, w których osadzony był starszy model zamka. Profesjonalni ślusarze dokonują sprawnej wymiany zamka, co daje pewność dobrze zrealizowanej pracy i zwiększa bezpieczeństwa.

Komu zlecić wymianę zamka Gerda RIM 6000S?

Jak wyżej było już wspomniane, najlepiej zlecić tę pracę profesjonalistom z Pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Powód jest prosty – fachowcy, którzy na co dzień pracują z zamkami do drzwi Gerda i KESO, niemal z zamkniętymi oczami potrafią przeprowadzić ich wymianę, pozostawiając drzwi w doskonałym stanie. Nietrudno sobie wyobrazić, że laikowi może to zająć więcej czasu, a poza tym w trakcie amatorskiej pracy często zdarzają się pomyłki lub nieostrożność, która skutkuje powstaniem nieestetycznych uszkodzeń. Chcąc dokonać wymiany wkładki KESO RIM 6000S, poleca się profesjonalne usługi ślusarskie – w Gdańsku można z nich skorzystać 7 dni w tygodniu, a w pilnych przypadkach również 24 godziny na dobę. Kontakt: 506-492-420