Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Zamki wpuszczane do drzwi

Montowane w Gdańsku zamki wpuszczane do drzwi są podstawowym okuciem każdego rodzaju drzwi. Na rynku dostępne są zamki na wkładkę bębenkową, zastawkową oraz bezkluczową. Te ostatnie najczęściej wykorzystywane są w drzwiach łazienkowych.

Zamki wpuszczane do drzwi zewnętrznych stanowią odpowiednią ochronę Państwa mieszkania bądź domu. Mimo, że ich montaż jest niezwykle prosty, warto zlecić to zadanie specjalistom. Pogotowie zamkowe w Gdańsku wykonuje bogaty wachlarz usług ślusarskich, w tym montaż zamków. Usługa ta przebiega sprawnie oraz solidnie, dzięki czemu nasi Klienci mogą być pewni naszej pracy, wykonywanej na najwyższym poziomie.

Montaż i wymiana zamków wpuszczanych Gdańsk

Pogotowie zamkowe w Gdańsku zamki wpuszczane ma w swojej ofercie handlowej. Posiadamy zamki najbardziej popularnych na polskim rynku producentów. Klientom polecamy jedynie produkty wysokiej jakości. Zamki znajdujące się w naszej ofercie są dokładnie sprawdzane.

Aby zamówić usługę związaną z montażem, serwisem czy naprawą zamków wpuszczanych wystarczy telefon do naszej firmy – tel.  600-277-499. Zapraszamy!


Posiadamy w sprzedaży:

Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Gerda
Zamki do drzwi Dierre
Zamki antywłamaniowe do drzwi
Zamki drzwiowe

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami