Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Zamki nawierzchniowe Gdańsk

Wygodę użytkowania oraz odpowiednie bezpieczeństwo zapewniają w Gdańsku zamki nawierzchniowe. W ofercie gdańskiego Pogotowia zamkowego znajdują się zamki do drzwi popularnych producentów, które posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty świadczące o wykonaniu ich z najwyższej jakości materiałów.

Zamki nawierzchniowe Gerda oraz zamki nawierzchniowe Lob są odporne na wiele czynników, w tym mechanicznych. Zapewniają nie tylko komfort użytkowania, ale także wysoki poziom zabezpieczeń. Sprzedawane w Gdańsku zamki do drzwi są dwustronne. Od strony zewnętrznej zamykane są na klucz, natomiast od wewnątrz zamocowane jest wygodne pokrętło, dzięki któremu otwieranie drzwi nie wymaga użycia klucza.

Montaż i wymiana zamków nawierzchniowych

Zamki nawierzchniowe znajdujące się w ofercie gdańskiego Pogotowia zamkowego należy montować w odpowiedni sposób, tak aby działały sprawnie. Do tej usługi warto wezwać jednego z wykwalifikowanych ślusarzy z
Pogotowia ślusarskiego. Dzięki odpowiednim kwalifikacjom oraz umiejętnościom usługę tę wykonujemy na najwyższym poziomie.

Wystarczy zadzwonić – tel. 600-277-499


Posiadamy w sprzedaży:

Zamki do drzwi Gerda
Zamki do drzwi Dierre
Zamki antywłamaniowe do drzwi
Zamki wpuszczane do drzwi
Zamki drzwiowe

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami