Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Zamki nawierzchniowe Gdańsk

Wygodę użytkowania oraz odpowiednie bezpieczeństwo zapewniają w Gdańsku zamki nawierzchniowe. W ofercie gdańskiego Pogotowia zamkowego znajdują się zamki do drzwi popularnych producentów, które posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty świadczące o wykonaniu ich z najwyższej jakości materiałów.

Zamki nawierzchniowe Gerda oraz zamki nawierzchniowe Lob są odporne na wiele czynników, w tym mechanicznych. Zapewniają nie tylko komfort użytkowania, ale także wysoki poziom zabezpieczeń. Sprzedawane w Gdańsku zamki do drzwi są dwustronne. Od strony zewnętrznej zamykane są na klucz, natomiast od wewnątrz zamocowane jest wygodne pokrętło, dzięki któremu otwieranie drzwi nie wymaga użycia klucza.
Zamki nawierzchniowe znajdujące się w ofercie gdańskiego Pogotowia zamkowego należy montować w odpowiedni sposób, tak aby działały sprawnie. Do tej usługi warto wezwać jednego z wykwalifikowanych ślusarzy z
Pogotowia ślusarskiego. Dzięki odpowiednim kwalifikacjom oraz umiejętnościom usługę tę wykonujemy na najwyższym poziomie.

Wystarczy zadzwonić – tel. 600-277-499


Posiadamy w sprzedaży:

Zamki do drzwi Gerda
Zamki do drzwi Dierre
Zamki antywłamaniowe do drzwi
Zamki wpuszczane do drzwi
Zamki drzwiowe

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami