Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Usługi ślusarskie Gdańsk Osowa

Pogotowie slusarskie Gdansk OsowaPogotowie zamkowe Gdańsk - Osowa jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Na branżowym rynku jesteśmy obecni od ponad 20 lat. Wciąż staramy się urozmaicać naszą bogatą ofertę usług, by sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom.
 
Do profesjonalnych usług ślusarskich wykonywanych przez Pogotowie zamkowego w gdańskiej dzielnicy Osowa należą:
- awaryjne otwieranie mieszkań,
- awaryjne otwieranie drzwi,
- awaryjne otwieranie samochodów,
- montaż zamków,
- naprawa zamków
- wymiana zamków.

Zawsze niezawodni i dostępni przez 7 dni

Pogotowie zamkowe Gdańsk - Osowa na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo oraz zadowolenie Klientów z rzetelnie zrealizowanego zlecenia. Nasi pracownicy to osoby, które posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe; ślusarze zatrudnieni w naszym pogotowiu ślusarskim uczestniczą w cyklicznie organizowanych szkoleniach zawodowych, by być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi napraw bądź wymiany zamków. Dlatego na rynku usług ślusarskich jesteśmy najlepsi!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza pomoc może okazać się konieczna nawet w środku nocy, dlatego Pogotowie zamkowe Gdańsk - Osowa pracuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami