Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Zaspa Rozstaje

Naprawa zamkow Gdansk Zaspa RozstajePogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Rozstaje każdego dnia zajmuje się naprawą zamków. Nasi ślusarze to wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy, a dzięki ciągłemu kształceniu i rozwijaniu umiejętności zawodowych, są na bieżąco z nowinkami technicznymi branży. Wiedzą, jak szybko i sprawnie naprawić zamek oraz w jaki sposób wykonać montaż i wymianę zamków antywłamaniowych w domach naszych Klientów.
Pogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Rozstaje swoją pracę zawsze wykonuje rzetelnie oraz solidnie. Liczba naszych zadowolonych Klientów z pewnością świadczy o tym, że dobrze i rzetelnie wykonujemy powierzone nam zadania.

Naprawianie zamków zleć nam

Inne usługi ślusarskie, jakie Pogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Rozstaje Państwu oferuje każdego dnia, to specjalistyczne usługi  awaryjnego otwierania mieszkań oraz awaryjnego otwierania samochodów. W naszej ofercie znajduj się także serwis zamków (serwis Dierre, serwis Gerda).
Pogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Rozstaje pracuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, a na Państwa zgłoszenia odpowiada już w kilka chwil po otrzymaniu zlecenia.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę
 

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami