Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Żabianka Jelitkowo

Naprawa zamkow mieszkan Gdansk Zabianka JelitkowoPogotowie zamkowe Gdańsk Żabianka – Jelitkowo każdego dnia wielokrotnie wykonuje naprawę zamków. Nasi ślusarze to wysoko wykwalifikowani specjaliści, dla których rzetelna praca to podstawa działania. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo; dzięki ciągłemu doskonaleniu umiejętności zawodowych i uczestnictwu w szkoleniach branżowych poznajemy najnowsze metody naprawy zamków. Jesteśmy także specjalistami w zakresie serwis zamków (serwis Dierre, serwis Gerda). Podczas pracy posługujemy się nowoczesnymi narzędziami, dzięki czemu możemy działać bezinwazyjnie.

Sprawdzenie ślusarze od serwisu zamków

Nasze Pogotowie zamkowe Gdańsk Żabianka – Jelitkowo oferuje Państwu szereg usług ślusarskich, wśród których znajdują się usługi specjalistyczne, m.in.: awaryjne otwieranie mieszkań czy awaryjne otwieranie samochodów.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk Żabianka – Jelitkowo działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Na wszelkie zgłoszenia wymagające nie tylko naprawy zamków, ale również montażu i wymiany zamków odpowiadamy natychmiast. Polecamy się jako firma godna Państwa zaufania.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę
 

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami