Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Wzgórze Mickiewicza

Naprawa zamkow Gdansk Wzgorze MickiewiczaPogotowie zamkowe Gdańsk - Wzgórze Mickiewicza już od ponad 20 lat zajmuje się naprawą zamków w mieszkaniach, domach oraz przedsiębiorstwach naszych Klientów. Jesteśmy grupą rzetelnych ślusarzy, którzy każdą pracę wykonują profesjonalnie i solidnie. Świadczy o tym liczba zadowolonych Klientów, którzy skorzystali z naszych usług.
 
Prowadzone przez nas Pogotowie zamkowe z gdańskiego Wzgórza Mickiewicza nie tylko naprawia zamki. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie usługi ślusarskie jak:
- awaryjne otwieranie drzwi,
- awaryjne otwieranie samochodów,
- montaż zamków,
- wymiana zamków,
- serwis zamków (serwis Dierre, serwis Gerda).

Doświadczeni i obyci z zamkami

Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wzgórze Mickiewicza cechuje się tym, że na zlecenia Klientów odpowiada natychmiast; już po kilkunastu minutach ślusarz zjawi się we wskazanym przez Państwa miejscu. Dodatkowo, jesteśmy dostępni przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, włączając niedziele i wszystkie święta.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami