Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Wrzeszcz Górny

Naprawa zamkow Gdansk Wrzeszcz GornyPogotowie zamkowe Gdańsk - Wrzeszcz Górny w swojej ofercie posiada - między innymi, usługę naprawy zamków. Każdy ślusarz, który pracuje w naszym pogotowiu zamkowym doskonale zna się na wykonywanym zawodzie, a dzięki ciągłemu kształceniu, orientuje się w najnowszych metodach napraw zamków.
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wrzeszcz Górny to profesjonalny zespół ślusarzy, którzy systematycznie uczestniczą w szkoleniach branżowych. Dzięki temu jesteśmy najlepsi na rynku!

Od serwisowania zamków po awaryjne otwieranie

W naszej ofercie znajdą Państwo również takie usługi jak: awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie drzwi, montaż zamków, wymianę zamków. Co więcej, prowadzimy serwis zamków (serwis Gerda, serwis Dierre). Stosowane przez nas urządzenia zamkowe Dierre i Gerda, zagwarantują Państwu bezpieczeństwo i zadowolenie na wiele lat.
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wrzeszcz Górny pracuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc Państwu w każdej chwili!
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami