Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Letnica

Naprawa zamkow Gdansk LetnicaCałodobowe Pogotowie zamkowe Gdańsk – Letnica to zakład cechujący się kompleksowością świadczonych usług. Oznacza to, że mogą Państwo liczyć na naszą pomoc wtedy, gdy potrzebujcie usług takich, jak awaryjne otwieranie drzwi lub awaryjne otwieranie samochodów.
Nasi ślusarze to wykwalifikowani pracownicy, którzy wciąż poszerzają warsztat posiadanych wiadomości i umiejętności. Dlatego też, oferta Pogotowia zamkowego z gdańskiej dzielnicy Letnica obejmuje całodobowy serwis Gerda oraz profesjonalny i kompleksowy serwis Dierre.

Fachowcy od zadań specjalnych

Usługi ślusarskie, jakie najczęściej wykonujemy to naprawa zamków. W Pogotowiu zamkowym Gdańsk – Letnica można zamówić także profesjonalną usługę montażu i wymiany zamków.
Nam można zaufać! Wszelkie prace, jakie realizujemy u naszych Klientów charakteryzują się profesjonalizmem działania – zatrudnieni u nas ślusarze wiedzą, że mechanizmy zamontowane w drzwiach wymagają precyzji i dokładności.
 
Pracujemy dla Państwa przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu!
 
Kontakt: 600-277-499

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami