Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Krakowiec Górki Zachodnie

Naprawa zamkow Gdansk Krakowiec Gorki ZachodnieNaprawa zamków jest jedną z profesjonalnych usług ślusarskich wykonywanych przez Pogotowie zamkowe Gdańsk Krakowiec – Górki Zachodnie. Zatrudniani przez nas ślusarze to wysoko wykwalifikowani fachowcy, którzy świetnie znają się na swojej pracy, a dzięki ciągłemu doskonaleniu oraz dokształcaniu poznają najnowsze metody naprawy zamków.
 
Pogotowie zamkowe nie ogranicza swoich usług ślusarskich jedynie do reparacji zamków. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie zadania ślusarskie jak:
- awaryjne otwieranie drzwi,
- awaryjne otwieranie samochodów,
- serwis zamków (serwis Dierre, serwis Gerda),
- montaż zamków,
- wymiana zamków.

Najlepsi ślusarze w Gdańsku

Pogotowie zamkowe Gdańsk Krakowiec – Górki Zachodnie jest do Państwa usług przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zamki lubią psuć się w nieoczekiwanych momentach, komplikując harmonogram dnia naszych Klientów. Dlatego jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. W naprawianiu zamków jesteśmy niezastąpieni, a Klientom pomagamy o każdej porze dnia i nocy.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami