Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Brzeźno

Naprawa zamkow Gdansk BrzeznoCzy w ostatnim czasie zdarzyło Ci się, że zamek w drzwiach Twojego domu otwierał się z trudem? Czy musiałeś wielokrotnie przekręcać klucz lub szarpać drzwi, aby wejść do swojego mieszkania? Jeśli tak - nie czekaj na awarię! Wezwij już teraz Pogotowie ślusarskie Gdańsk Brzeźno do wykonania usługi naprawy zamków.
 
Szczycimy się zatrudnianiem najlepszych specjalistów od zadań ślusarskich w mieście. Każdy ślusarz współpracujący z nami posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie. Ze względu na to, że rynek zamków wciąż się zmienia, pojawiają się nowinki technologiczne, pracownicy Pogotowia ślusarskiego Gdańsk Brzeźno podnoszą swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, na których pozyskują wiedzę o nowych rozwiązaniach z branży. Ciągła aktualizacja wiedzy sprawia, że nasi ślusarze sprostają naprawianiu nawet najbardziej zaawansowanych technologicznie zamków!
Doskonała jakość usług ślusarskich to nasza wizytówka. Szybko i niezwykle sprawnie przeprowadzamy serwis zamków, wykorzystując do tego celu najlepsze narzędzia.

Sprawdzeni i doświadczeni


Pogotowie zamkowe Gdańsk Brzeźno świadczy również usługi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
-
Montaż i wymiana zamków
- Usługi ślusarskie

Jako firma postanowiliśmy sobie za cel dokładać wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa w ich domach. Właśnie dlatego zawsze, gdy nie mamy pewności, że serwis zamków przyniesie optymalne efekty, proponujemy inną usługę - montaż nowych zamków. Oferujemy możliwość zakupu zamków znanych i cenionych producentów, takich jak chociażby Gerda, Dierre, Mottura, Ikon czy Salto. Pracownicy Pogotowia ślusarskiego Gdańsk Brzeźno chętnie doradzą Państwu, jaki model zamka wybrać, by pasował do Waszych drzwi.

Dostępni o każdej porze

Działamy jako Pogotowie zamkowe, ponieważ jesteśmy w nieustannej gotowości do podjęcia się zlecenia. Przyjedziemy do zgłoszenia nawet w środku nocy, a także w weekend oraz dzień świąteczny.
Czekamy na Twoje zgłoszenie przez 24h na dobę: 600-277-499!

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami