Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Brzeźno

Czy w ostatnim czasie zdarzyło Ci się, że zamek w drzwiach Twojego domu otwierał się z trudem? Czy musiałeś wielokrotnie przekręcać klucz lub szarpać drzwi, aby wejść do swojego mieszkania? Jeśli tak - nie czekaj na awarię! Wezwij już teraz Pogotowie ślusarskie Gdańsk Brzeźno do wykonania usługi naprawy zamków.
 
Szczycimy się zatrudnianiem najlepszych specjalistów od zadań ślusarskich w mieście. Każdy ślusarz współpracujący z nami posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie. Ze względu na to, że rynek zamków wciąż się zmienia, pojawiają się nowinki technologiczne, pracownicy Pogotowia ślusarskiego Gdańsk Brzeźno podnoszą swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, na których pozyskują wiedzę o nowych rozwiązaniach z branży. Ciągła aktualizacja wiedzy sprawia, że nasi ślusarze sprostają naprawianiu nawet najbardziej zaawansowanych technologicznie zamków!
Doskonała jakość usług ślusarskich to nasza wizytówka. Szybko i niezwykle sprawnie przeprowadzamy serwis zamków, wykorzystując do tego celu najlepsze narzędzia.


Pogotowie zamkowe Gdańsk Brzeźno świadczy również usługi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
-
Montaż i wymiana zamków
- Usługi ślusarskie

Jako firma postanowiliśmy sobie za cel dokładać wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa w ich domach. Właśnie dlatego zawsze, gdy nie mamy pewności, że serwis zamków przyniesie optymalne efekty, proponujemy inną usługę - montaż nowych zamków. Oferujemy możliwość zakupu zamków znanych i cenionych producentów, takich jak chociażby Gerda, Dierre, Mottura, Ikon czy Salto. Pracownicy Pogotowia ślusarskiego Gdańsk Brzeźno chętnie doradzą Państwu, jaki model zamka wybrać, by pasował do Waszych drzwi.
 
Działamy jako Pogotowie zamkowe, ponieważ jesteśmy w nieustannej gotowości do podjęcia się zlecenia. Przyjedziemy do zgłoszenia nawet w środku nocy, a także w weekend oraz dzień świąteczny.
Czekamy na Twoje zgłoszenie przez 24h na dobę: 600-277-499!

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami