Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Aniołki

Naprawa zamkow Gdansk AniolkiPrzypomnij sobie, ile razy zdarzyło się Tobie szarpać z zamkiem w drzwiach, nerwowo przekręcać klucz w nadziei, że drzwi się otworzą? Jeśli taka sytuacja przytrafiła Ci się wielokrotnie, nie czekaj na awarię! Skorzystaj z usługi naprawy zamków oferowanej przez Pogotowie ślusarskie Gdańsk Aniołki.
 
Nasza firma to lider w branży ślusarskiej. Serwisem zamków oraz innymi pracami ślusarskimi zajmujemy się już od ponad dwudziestu lat. Działamy na terenie całej Polski, pomagając co roku tysiącom klientów. Niezależnie od tego, jakiej firmy zamek posiadasz - czy znanej, jak choćby Gerda, Dierre, Mottura czy Salto, czy też jest to zamek unikatowy, poradzimy sobie z jego naprawą!

Całodobowy serwis zamków

Pogotowie zamkowe Gdańsk Aniołki zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy sprawnie wykonają naprawianie zamków każdego rodzaju. W branży ślusarskiej nieustannie pojawiają się nowości, dlatego wszyscy pracownicy biorą udział w szkoleniach, w trakcie których pozyskują wiedzę dotyczącą nowych rozwiązań zabezpieczających domy, mieszkania, biura. Możemy Państwu zagwarantować, że dzięki temu potrafią naprawić nawet najnowocześniejszy model zamka!

Pogotowie zamkowe Gdańsk Aniołki świadczy również usługi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
-
Montaż i wymiana zamków
- Usługi ślusarskie

Doświadczeni ślusarze z Trójmiasta

Wszystkie nasze usługi są świadczone z dbałością o precyzję, gdyż doskonale wiemy, że od naszej pracy zależy Państwa bezpieczeństwo. Po każdej usłudze nasi fachowcy sprawdzają, czy zamek w drzwiach działa bez zarzutu i udzielają instrukcji, jak o niego dbać. Jeśli nie mają przekonania, że zamek będzie sprawować swoją zabezpieczającą funkcję należycie, zaproponują inne rozwiązanie - wymianę zamków. Do wykonania tej usługi są przygotowani w każdej chwili - posiadają bowiem przy sobie szereg zamków różnego rodzaju, różnych firm, spośród których wspólnie możecie wybrać odpowiedni do modelu drzwi oraz Państwa oczekiwań.
 
Pracujemy całodobowo - na Państwa zgłoszenia czekamy przez 7 dni w tygodniu. Gdy przytrafia się niespodziewana sytuacja, w której potrzebujesz natychmiastowego serwisu zamków, zadzwoń do
Pogotowia ślusarskiego Gdańsk Aniołki: 600-277-499!
Zapraszamy!

 

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami