Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Zaspa Rozstaje

Montaz zamkow Gerda Gdansk Zaspa RozstajeMontaż zamków oraz ich wymiana to kolejne usługi oferowane Państwu przez Pogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Rozstaje. Nasi ślusarze to wysoko wykwalifikowani fachowcy, którzy doskonale znają się na wymianie i montażu zamków. Pogotowie zamkowe dba o swoich Klientów oraz o ich bezpieczeństwo - podczas montowania zamków wykorzystujemy zamki Gerda oraz zamki Dierre, które gwarantują Państwu wysoki poziom bezpieczeństwa oraz zadowolenie z użytkowania przez wiele kolejnych lat.

Usługi wykonują doświadczeni ślusarze

Montaż i wymiana zamków to jedynie cześć usług ślusarskich, które oferujemy swoim Klientom. Na liście naszych usług znajdą Państwo również:
- awaryjne otwieranie drzwi,
- awaryjne otwieranie samochodów,
- naprawę zamków.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk dzielnica Zaspa – Rozstaje pracuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, a na zgłoszenia awarii zamków odpowiada najszybciej jak jest to możliwe -  już w kilka chwil po otrzymaniu zlecenia.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę
 

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami